Patys mažiausieji savo robotukus valdo planšete (Robotikos centro „RoboLabas“ nuotr.).

Kviečia tėvelius registruoti vaikus į būrelius

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia tėvus, kurie dar šiais mokslo metais neparinko vaikams jokio papildomo užsiėmimo, registruotis į neformaliojo vaikų švietimo tikslinio finansavimo programas. Nuo vasario mėnesio tęsiamas moksleivių popamokinės veiklos finansavimas, panaudojant NVŠ krepšelį, „pinigų paskui vaiką“ principu.

Dėl galimybės dalyvauti NVŠ veiklose ir gauti krepšelį prašome kreiptis į NVŠ teikėjus. Užsiėmimų, veiklų, būrelių sąrašą rasite www.panevezys.lt – Neformalusis vaikų švietimas.

2023 m. I pusmetį NVŠ krepšelis skiriamas vasario–birželio mėnesiams. Šiomis lėšomis finansuojama tik viena vaiko pasirinkta programa. Teisę gauti NVŠ krepšelį turi mokiniai, besimokantys pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas. Pasirinkus būrelį ar užsiėmimą, būtina pasirašyti sutartį su NVŠ teikėju. Už vasario–birželio mėnesius užsiėmimų vadovai, teikėjai privalo krepšelio dydžiu mažinti mokestį. Lėšos skiriamos ne tiesiogiai tėvams – tai nėra kompensacija. Finansavimas numatytas NVŠ teikėjams (įstaigoms ar laisviesiems mokytojams), kai vaikai kartu su tėvais (globėjais ar rūpintojais) pasirinks lankyti vieną akredituotų programų.

Per mėnesį vienam mokiniui bus skiriama 20 Eur, vidutinių ir didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams bus skiriamas dvigubas NVŠ krepšelis.  Dėmesio! Tie, kas 2022 m. rudenį naudojosi NVŠ krepšeliu, finansavimą gaus ir toliau. Šiems vaikams pasirašyti sutarties su NVŠ teikėju nereikia. Iki š. m. sausio 26 d. kviečiame registruotis tik dar nepasinaudojusius tokia galimybe.

2022 m. gruodžio 31 d. duomenimis NVŠ krepšeliu pasinaudojo beveik 3300 panevėžiečių.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: