Kviečiame tėvus registruoti vaikus į būrelius

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia tėvus, kurie šiais mokslo metais dar neparinko vaikams papildomo užsiėmimo, registruotis į neformaliojo vaikų švietimo tikslinio finansavimo programas. Nuo vasario mėn. tęsiamas moksleivių popamokinės veiklos finansavimas panaudojant neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) krepšelį „pinigų paskui vaiką“ principu.

Dėl galimybės dalyvauti NVŠ veiklose ir gauti šį krepšelį prašome kreiptis į NVŠ teikėjus. Užsiėmimų, veiklų, būrelių sąrašą rasite www.panevezys.ltNeformalus vaikų švietimas.  

2022 m. I pusmetį NVŠ krepšelis skiriamas vasario–birželio mėnesiams. Šiomis lėšomis finansuojama tik viena pasirinkta programa. Teisę gauti NVŠ krepšelį turi mokiniai, besimokantys pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas. Pasirinkus būrelį ar užsiėmimą, būtina pasirašyti sutartį su NVŠ teikėju. Už vasario–birželio mėn. užsiėmimų vadovai, teikėjai privalo krepšelio dydžiu mažinti mokestį. Lėšos skiriamos ne tiesiogiai tėvams – tai nėra kompensacija. Finansavimas numatytas NVŠ teikėjams (įstaigoms ar laisviesiems mokytojams), kai vaikai kartu su tėvais (globėjais ar rūpintojais) pasirinks lankyti vieną akredituotų programų.

Per mėnesį pasirinkusiam moksleiviui prioritetinių krypčių programas – skatinančias techninę kūrybą, medijas, informacines technologijas, gamtą ir ekologiją – bus kompensuojama 17 Eur, kitas programas – 15 Eur.

Dėmesio! Tie, kas 2021 m. rudenį naudojosi NVŠ krepšeliu, finansavimą gaus ir toliau. Atkreipiame dėmesį, kad iki sausio 27 d. kviečiame registruotis tik dar nepasinaudojusius tokia galimybe.

2021 m. gruodžio 31 d. duomenimis, NVŠ krepšeliu pasinaudojo beveik 3200 panevėžiečių.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: