Kvitų loterijoje kvitus iš turgaus registruoja ne visi gyventojai

Kvitų loterijoje kvitus iš turgaus registruoja ne visi gyventojai. Dalyvauti žaidime vengia vyresnio amžiaus, internetu nesinaudojantys žmonės, tačiau specialistai primena, kad ir jiems galimybė registruoti bei laimėti yra.

Vykstant savaitę trunkančiai akcijai „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui “ Valstybinės mokesčių inspekcijos Panevėžio skyriaus darbuotojai nusprendė padėti gyventojams dalyvauti sąžiningą verslą skatinančioje kvitų loterijoje. Specialistai pagelbėjo gyventojams registruojant vietoje gautus kvitus. Nors kvitų žaidimas vyksta jau penktą mėnesį, daliai gyventojų tai dar tėra naujovė, kuria teko pasinaudoti pirmą kartą.

Susidomėjimą kvitų loterija pastebi ne visi turgaus prekeiviai. Konditerijos gaminiais prekiaujanti Natalija teigia, kad pas ją daugiausiai apsiperka vyresnio amžiaus žmonės, dauguma kurių kompiuteriu naudotis nemoka, ir kvitų registruoti neketina.

Panevėžio mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių skyriaus vadovė Sandra Mociškienė teigia, kad pagrindinis kvitų loterijos tikslas – visai ne laimėjimai, o šešėlinės ekonomikos netoleravimas, kuris per šiuos metus turėtų tapti tarsi įpročiu. Juk slepiant mokesčius nukenčia visi.

Sandra Mociškienė primena, kad dažniausiai kasos kvitus išduoda paviljonuose dirbantys prekiautojai. Ne visur jie yra privalomi, tačiau gyventojai raginami, kur yra galimybė, kvitų prašyti, nes laimėti kvitų loterijoje jau pasisekė pustrečio šimto laimingųjų. Juolab, kad remiantis preliminariais skaičiavimais, vien maitinimo įmonės šiemet jau sumokėjo milijonu eurų daugiau pridėtinės vertės mokesčio, nei pernai tuo pačiu laiku.

Gyventojai, kurie internetu nesinaudoja, tačiau loterijoje dalyvauti norėtų, kvitus registruoti gali teritoriniuose mokesčių inspekcijos priėmimo skyriuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: