Kylantis komikas E. Jokūbas stoja į kovą prieš A. Ramanauską: kuris žodžio meistras taps nugalėtoju?

Šį šeštadienį mylimiausiame TV3 žaidime „galvOK“ susitiks du žodžio meistrai, be jokio vargo nusišypsoti priverčiantys minias. Tai – Algis Ramanauskas ir kylantis komikas  Emilis Jokūbas. Ir nors laidoje netrūks šypsenų, noras nugalėti taip pat bus pastebimas plika akimi. Tik kuriam iš svečių seksis geriau?

Kapitono Marijono Mikutavičiaus komandą papildys Algis, o Emilis į sukčiausius klausimus atsakyti bandys kartu su Mantu Katleriu. Pastarieji juos vienijančias detales išsiaiškins dar nė neprasidėjus žaidimui.

Pasirodo, kad tiek Mantas, tiek Emilis kilę iš to paties gimtojo miesto, Panevėžio. „Kai mes pradėsime tarpusavyje šnekėtis, niekas nebesupras, ką sakome“, – apie ryškią šio krašto tarmę sakys Emilis, o Mantui beliks tik su juo sutikti.

Nuo pokalbių apie gimtąjį miestą jiems nepavyks pabėgti ir vėliau… Besirinkdamas temą, pavadinimu „Praradimai“, M. Katleris juoksis, kad jiedu su Emiliu patys yra du dideli Panevėžio praradimai. Tačiau pastarasis netrukus suskubs kapitono taisyti, jog Panevėžys prarado tik vieną iš jų – Emilis vis dar tebegyvena gimtajame mieste.

Galiausiai Panevėžys bus minimas ir tada, kai priešininkų komandai padėjęs A. Ramanauskas tikėsis tokios pat paramos ir iš jų. Anot jo, M. Katleris dabar jiems tikrai negalės „pakišti kiaulės“.

„Negali žinoti – jis iš Panevėžio, turėk tą omenyje. Paslaugą už paslaugą? Tu nepažįsti Manto, mano bičiuli“, – komandos draugui A. Ramanauskui besijuokdamas patars M. Mikutavičius.

Kaip visuomet, laidoje bus gausu ir atvirų pasakojimų. Algis prisipažins, kad niekuomet nevalgo daugelio dievinamų kruasanų, o E. Jokūbas išduos ne tik, kiek pinigų turi banko sąskaitoje, bet ir ką darydavo mokykloje, siekdamas geresnių pažymių.

Savo ruožtu abiejų komandų kapitonai vieno klausimo metu leisis į diskusijas apie moteris ir tam tikrus jų bruožus. „Sakyčiau, kad moterys kai kuriais atvejais yra tiesiog pastabesnės – eidamos per gatvę atsimena, kokia reklama buvo, koks kampas, ir taip toliau“, – sakys M. Mikutavičius.

Su tuo sutiks ir M. Katleris, kuris dalinsis nuomone, kaip skirtingai moterys ir vyrai aiškina kryptį. „Viena kitai nupasakodamos kelią, moterys niekuomet nesakys, pavyzdžiui, „24-ame kilometre suk į dešinę“.  Jos sakys „už didelio akmens prieš tvorą pasuk į kairę, bus du namai, tai tau reikia į tą trečią“. Ir šitaip jos viena kitą supranta…“ – nelėps nuostabos jis.

Ir nors tiek Emilis, tiek Algis puikiai sutars su savo komandų kapitonais, abu nevengs ir kiek jų pašiepti. „Mes tikrai nelaimėsime – Katleris tiesiog pasižiūrėjo į datą, pamatė sausio 8 dieną, pasakė, kad jo gimtadienis, ir viskas“, – apie tai, kaip jo komandos kapitonas renkasi atsakymus, visiems pasakos Emilis.

O štai Marijonas ir pats pripažins jaučiantis spaudimą iš A. Ramanausko. „Vos išėjęs iš laidos, tu lėksi laukais ir visiems pasakosi, kad Mikutavičius nusišnekėjo“, – juokaus vieną atsakymo variantą savo kolegai Algiui bandydamas įsiūlyti M. Mikutavičius.

Kokias užduotis užrištomis akimis atliks laidos dalyviai? Koks įvykis laidoje paskatins M. Mikutavičių ir A. Ramanauską apsikabinti?

Atsakymai į šiuos bei kitus klausimus – jau šį vakarą, laidoje „galvOK“ 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: