TV3 nuotr.

Kylantis komikas iš Panevėžio E. Jokūbas prabilo apie merginą: pažintis su jos mama pasisuko netikėta linkme

Jauno, iš Panevėžio kilusio komiko Emilio Jokūbo gerbėjų gretos pastaruoju metu pildosi ypač greitai – vaikinas garsus ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir tarp stand-up komedijos mėgėjų. O jau šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“ jį išvys ir visi TV3 žiūrovai. Netrūks nei komiko pokštų, nei atvirų istorijų – vaikinas laidoje prabils net ir apie savo antrąją pusę.

Emilis pasakos visuomet svajojęs išbandyti komiko rolę, tačiau tam galiausiai pasiryžo tik po lemtingo įvykio Vokietijoje, apie kurį šį vakarą jis papasakos ir laidos žiūrovams.

„Visą laiką mėgdavau, kaip sakoma, juokinti draugelius rajone. Grįžęs į Lietuvą supratau, kad reikia pradėti dirbti. Pradėjau mėginti visus įmanomus darbus – dirbau ofise, vėliau sandėlio darbuotoju, kaliau stogus, dirbau dispečeriu. Išbandžiau viską, bet absoliučiai niekas nepatiko“, – pasakojimą pradės E. Jokūbas.

Kai motyvacijos trūkumą ėmė pastebėti ir vaikino darbdaviai, jis nusprendė, kad metas apsukti savo gyvenimą aukštyn kojomis ir imtis to, kas jį visuomet trauk– stand-up komedijos žanro. Tiesa, kelias į tai taip pat nebuvo paprastas – Emiliui reikėjo įveikti tam tikras savo baimes.

„Buvau Panevėžio chebroje – maniau, kad jei pradėsiu visiems sakyti, kad noriu būti komikas ar internete daryti kažkokius vaizdelius, manęs iškart paklaus, ar aš neišprotėjau? Bijojau, kad tai man kirs per ego. Bet supratau, kad arba liksiu nelaimingas visą savo likusį gyvenimą, arba pamėginsiu komediją. Todėl netgi turėjau planą, ką daryti, kad nebūtų tiek spaudimo – sugalvojau, kad kai pradėsiu komediją, iškart išvažiuoju iš Panevėžio ir varau į Vilnių. Taip ir padariau. Susikroviau lagaminus, išvariau į Vilnių, susiradau pusės etato darbą, o likusį laiką sėdėdavau namuose ir rašydavau bajerius“, – pasakos Emilis.

Dabar vaikinas gali džiaugtis ne tik puikiai besiklostančiu pasirinktu komiko keliu, bet ir kitais laimėjimais asmeniniame gyvenime. Emilis laidoje pokštaus apie tai, kaip anksčiau „kabindavo“ merginas –  tą pačią žinutę per „Tinder“ išsiųsdavo 20-čiai merginų ir tikėdavosi, kad kažkuri iš jų tikrai „užkibs“. Tačiau dabar to daryti nebereikia – komiko širdis jau metus laiko yra užimta.

Tačiau Justinui Jankevičiui paklausus, ar Emilis atsimena tikslią savo ir mylimosios draugystės pradžios datą, komikas juoksis: „Taip, aš atsimenu – buvo šilta, bet dar ne tiek, kad būtų galima vaikščioti su šortais“.

Emilis atskleis, kad tai – pirmieji rimti ir ilgiausi jo santykiai. Galbūt dėl to ir pažintis su merginos šeima pasisuko kiek kitaip, nei jis būtų planavęs.

„Kai turėjau susipažinti su jos tėvais, ji man staiga sako: „Žinok, mano mama sužinojo“. Sakau, ką sužinojo? Sako: „Tai, kad sėdėjai zonoje, matė vaizdo įrašą…“ Vos susitikęs su jos mama pasakiau, kad esu pasikeitęs. O tada viskas praėjo gerai – palikau gerą įspūdį. Mano merginos mama irgi prie bajerio“, – pasakos jis.

Tačiau šį vakarą laidos žiūrovai iš arčiau galės susipažinti ne tik su E. Jokūbu – jų laukia ir talentingų vaikų rubrika, kurioje – smuiku griežiantis jaunasis futbolininkas Maksimilian Solomon Ratovič.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: