TV3 nuotr.

L. Adomaitis – atvirai apie šeimą ir tėvo netektį: „Jis man visą laiką buvo didžiausias autoritetas“

Jau 15 metų artėjančios Kalėdos atlikėjui bei muzikos prodiuseriui Linui Adomaičiui yra ir dar ypatingesnės – juk būtent tada jis susipažino su savo žmona Irma. O jau šį sekmadienį pora atsivers ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams – papasakos apie šeimą, muziką ir juos siejančią meilę.

Pora atviraus apie savo Kalėdų laukimą ir šventimą bei Kūčių vakaro tradicijas, kurios ypač džiugina jų atžalas.

„Mūsų šeimoje Kalėdos – tai šiluma, gera muzika iš vinilo, jaukumas ir šviesa“, – sakys laidoje Irma, Lino muzikinės veiklos vadybininkė ir fotografė.

Moteris laidoje atskleis ir kitą savo vyro, žinomo atlikėjo, pusę. Pasirodo, kad Linas – puikus virtuvės šefas, galintis sriubą išvirti iš bet ko! Anot Irmos, Linas – sukurtas šeimai.

„Aš stengiuosi būti namuose, esu šeimos žmogus. Kartais darbus pramėtau, kad tik daugiau pabūčiau su vaikais. Nelabai noriu šią veiklą iškeisti į darbus. Man buvimas su šeima yra smagiausias darbas, jei tai galima vadinti darbu“, – kalbės Linas.

Muzikos palytėti

Linas nuo mažens augo supamas muzikos – juk jo tėvas taip pat buvo garsus muzikantas. Apie savo pernai metais mirusį tėvą Linas laidoje kalbės su didžiule meile ir negailės jam gražiausių žodžių.

„Man tėtis visą laiką buvo didžiausias autoritetas. Kai buvau mažas, matydavau, kaip jis groja renginiuose, charizmatiškai patraukia žmonių dėmesį, kaip menininkas spinduliuoja savo energiją. Tai sukūrė ir mane, ir brolį, abu mus įkvėpė, tad mes einame jo pėdomis. Jis mūsų šeimoje – didysis muzikantas. Mūsų šeimoje į žodį „tėvas“ telpa ir dėkingumas, ir pavyzdys“, – prisiminimais apie tėvą dalinsis Linas.

Šiandien taip auga Lino vaikai – apsupti muzikos ir su tėčio dainomis, kurias jis sukūrė specialiai jiems. O didžiausias Lino fanas – jo sūnus Jokūbas, kaskart nekantriai laukiantis jam gerai pažįstamų muzikos garsų.

Vaikus savo pavyzdžiu pora moko džiaugtis smulkmenomis ir kiekviena akimirka – tuo, ką suteikia gyvenimas. Tokios yra ir Lino dainos – kupinos pozityvo, vilties, džiaugsmo, švelnumo bei prasmės.

Savo dainą, padovanotą vyro, turi ir Irma. Apie jos atsiradimą pora papasakos laidos žiūrovams, kurie bus nustebinti šio kūrinio simbolikos.

Linas papasakos ir apie savo kalėdinį koncertinį turą „Šviesa spindės tamsoje“, pavadintą dainos, sukurtos sūnui Jokūbui, vardu. Jis atskleis įspūdingiausius turo aspektus, tad Lino gerbėjų lauks nuostabus šou.

Norintys sužinoti, už ką Linas dėkoja savo Anapilin išėjusiam tėvui bei kaip jam sekasi suderinti tėvystę su muzikos pasauliu, kviečiami nepraleisti laidos jau šį sekmadienį.

„Išsipildymo akcija“: kai širdys pražysta gėlėmis

Kalėdų laukimu persmelkta bus ir laidos rubrika „Floristinis desertas“. Čia žiūrovai pamatys laidos vedėjos, floristikos dizainerės Kristinos Rimienės išpuoštą „Išsipildymo akcijos“ studiją. Joje šventinio koncerto vedėjai su svečiais kalbėjosi apie sunkiai sergančius vaikučius.

„Norėjau parodyti, kad ir šaltą žiemos vakarą galima sutirpdyti šerkšną – jei širdis didelė ir spinduliuoja gerumu, ji gali pražysti gėlėmis. Labai džiaugiuosi, kad jau ne pirmus metus galiu tapti šio gerumo renginio dalimi“, – sako K. Rimienė, atskleisianti šios studijos puošimo užkulisius.

Įspūdinga floristinė kompozicija, tapusi studijos dekoracija, sukurta iš begalės nuostabių rožių, kurios darniai suskambėjo kartu su kitomis rusvomis gėlėmis: ileksu, rausvai dažyta žaluma, ruskusu, sidabru nupurkšta šparago žaluma ir kalijomis.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

Prie „Išsipildymo akcijos“ prisidėti gali kiekvienas. „Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais:

1891 – 3 EUR;

1892 – 5 EUR;

1893 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

Kitus aukojimo būdus rasite čia: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: