L. Adomaitis ir G. Paškevičius sudrebins Lietuvą “Arena show” koncertuose

Vieni žymiausių ir profesionaliausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius galingame koncertų ture “Arena show” sujungia savo jėgas. Prestižas, kokybė, profesionalumas ir estetika – tik kelios sąvokos, galinčios apibūdinti tai, kas laukia dviejų scenos grandų muzikos gerbėjų. Linui ir Gyčiui akompanuos daugiau nei 200 profesionalių muzikantų.

Trys didžiausios arenos Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose bus užpildytos ne tik geriausiomis Lino Adomaičio ir Gyčio Paškevičiaus dainomis, bet ir pačiais efektingiausiais scenografiniais sprendimais, moderniausia garso technika ir specialiai šiam turui ruošiamomis įspūdingomis vizualizacijomis.

“Sukirtom rankomis su Gyčiu ir užsibrėžėm labai didelių tikslų. Abu su Gyčiu esame perfekcionistai, o sujungę jėgas, jau nuo pirmo pokalbio apie “Arena show” koncertus supratome, kad sieksime maksimumo kiekvienoje smulkmenoje. Tikime, kad šis galingas ir reikšmingas įvykis mūsų muzikos gerbėjams įsimins ilgam,” – teigia Linas Adomaitis.

Gytis Paškevičius taip pat sako su nekantrumu laukiantis šio koncertų turo, nes jo požiūris į išskirtinumą ir profesionalumą idealiai sutampa su bičiulio ir kolegos Lino Adomaičio vizija. “Mums tiesiog sekasi sutarti kiekvienoje situacijoje. Net ir nereikia abejoti, kad mūsų bendro darbo rezultatas skambės konkrečiai ir galingai,” – šypsosi Gytis Paškevičius.

Paleidę į prekybą koncertinio turo “Arena show” bilietus Linas ir Gytis pristato bendrą fotosesiją. Keliais kadrais atlikėjai dalijasi su savo muzikos gerbėjais jau šiandien.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: