L. Blaževičiūtė kviečia Vasario 16-ąją paminėti kartu su šventiniu koncertu „Aš – dalis tavęs“

Yra švenčių, kurios yra svarbios tik mums, mūsų šeimai ar bendruomenei. Ir yra tokių, kurios metai iš metų turi didžiulę – ir tik stiprėjančią – reikšmę visai šaliai. O šiemet Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, turi ypatingą prasmę. TV3 televizija savo žiūrovus kviečia ir vėl pasijusti taip, tarsi mūsų niekas neskirtų ir 104-ąjį mūsų valstybės gimtadienį šiandien paminėti kartu.

Šį vakarą šventinis koncertas „Aš – dalis tavęs“ pakvies ne tik įspūdingam muzikiniam renginiui, bet ir pajusti šiais laikais taip reikalingą bendrystės jausmą. Koncerto metu išvysime atstovus iš visų 10 šalių, kurios daugiau nei prieš šimtmetį, kaip ir Lietuva, paskelbė Nepriklausomybę nuo carinės Rusijos imperijos.

„TV3 televizija visuomet mini šaliai svarbias dienas kartu su visa Lietuva, o kai kada netgi padeda kurtis tokių švenčių tradicijoms. Liepos 6-ąją visi jau daugiau nei 12 metų kartu giedame himną, Kovo 11-ąją švenčiame nepaprastus paprastų žmonių darbus su „Lietuvos garbe“, o šiandien, ne mažiau svarbią šaliai datą – Vasario 16-ąją – minėsime kartu su savo kovų draugais. Tikime, kad laikais, kai dažnai bandome surasti daugiau mus skiriančių nei vienijančių priežasčių, tokios šventės ir vėl gali įplieksti vienybės svarbą. O ypatingai – dabartiniame fone, kai net ir šiuo metu Pekine vykstančios olimpinės žiemos žaidynės pabrėžia bendrystę ir primena, kad savo ateitį kuriame ne po vieną, o tik suvieniję jėgas“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Žiūrovų laukia įspūdingas koncertas, kuriame dalyvaus ir savo įspūdingus muzikinius numerius Lietuvai skirs kadaise tik mintį apie Nepriklausomybę turėjusių 10 šalių atstovai.

Koncerte dalyvaus Ukrainoje išgarsėjusi grupė „GoA“, Latvijos istorinė būgnų ir dūdmaišių muzikos grupė „Auli“, Sakartvelo estrados ir operos žvaigždė Mariam Roinishvili su Kauno Bigbendu, Lenkijos rokeriai „Organek“, šiuo metu Varšuvoje nuo režimo besislapstanti Baltarusijos grupė „Dzieciuki“, Suomijos pop, kantelės virtuozė žvaigždė Ida Elina, šokėjai iš Azerbaidžano, Kaune besimokantis pianistas virtuozas iš Armėnijos bei Kauno berniukų ir vyrų choras „Varpelis“ ir kiti.

Renginyje pasirodys ir garsūs Lietuvos veidai – Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“, Karina Krysko ir Jeronimas Milius bei daugelis kitų, o šventinį koncertą vesti patikėta Justinui Jankevičiui ir Andriui Žiurauskui.

Įspūdingas koncertas „Aš – dalis tavęs“ – visai šaliai svarbią dieną, Vasario 16-ąją, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: