LNK nuotr.

L. Pobedonoscevas ves žiūrovų pamiltą laidą: „Loterijos bilietas neatneštų tiek laimės, kiek atneš šie pokyčiai“

Nuo vasario 10-osios į ekranus grįžtanti žiūrovų pamilta TV3 pokyčių laida „Namų idėja su IKEA“ ir vėl spręs daugybės šalies gyventojų iššūkius svarbiausioje erdvėje – namuose. Nuo papildomos ar privačios erdvės namuose sukūrimo iki tvaresnių gyvenimo sprendimų – profesionalai dalinsis patarimais su visais, kurie kasdienius iššūkius siekia išspręsti be remonto. O šį sezoną prie laidos vedėjo vairo stojantis aktorius Leonardas Pobedonoscevas atskleidžia, kad ši galimybė į jo gyvenimą atėjo pačiu tinkamiausiu metu.

Kartu su IKEA interjero dizaineriais naujojo laidos sezono metu Leonardas sieks atnaujinti daugybę įvairiausių erdvių – nuo svetainės, kūdikio ar darbo kambario, iki ofiso ir net vasarnamio.

Namų pokyčiai – itin artima tema

Jau kurį laiką žinomas vyras ir pats gyvena pokyčių nuotaikomis – ieško sprendimų, kaip naujas ar jau pamiltas erdves padaryti ne tik praktiškomis, bet ir mielomis gyventi.

„Džiaugiuosi, kad mano gyvenimą lydi stebuklas. Kai man pasiūlė tapti šios laidos vedėju, niekas nežinojo, kokią patirtį pastaraisiais metais turėjau su remontais, ką išdarinėju laisvu laiku. Iš tiesų, pastarąjį laiką šioje temoje gyvenau labai tankiai, tad projektas man tinka idealiai. Mano požiūris labai sutampa su IKEA interjero dizaineriais, nes jie visuomet geba įžvelgti tai, kas jūsų namuose jau yra gražaus ir nekeičiamo. O kartais, atsispirdami tik nuo kambaryje esančios spintelės spalvos, jie pagal tai priderina ir naujas interjero detales“, – sako L. Pobedonoscevas.

Žinomas vyras pasakoja, jog prieš kelis metus ėmė iš pagrindų keisti savo užmiesčio namus. Šį laiką jis vadina itin intensyviu, mat kiekvienas sprendimas – tiek finansinis, tiek moralinis – krito tik ant jo pečių.

O štai antrųjų didesnių pokyčių nuotaikomis jam teko pagyventi visai neseniai – įrenginėjant ne tik kambarį dukrai, bet ir nedidelę studiją. „Pripažinsiu – lengviau būtų pastatyti namą, nei įrengti tuos nedidelius kvadratus, kur viskas turi būti pritaikyta šiuolaikiniam gyvenimui“, – šypsosi jis.

Tačiau kaip tą daro IKEA ekspertai, taip procesu ypač mėgavosi ir Leonardas. „Visa tai kūriau negailėdamas nei laiko, nei finansų, apskaičiuodamas kiekvieną metrą. Tai buvo super išbandymas, tačiau čia padėjo mano užsispyrimas, kad „ne“ ir „neįmanoma“ man neegzistuoja. Kad ir kiek mane atkalbinėjo, aš to neapleidau. O rezultatas nustebino su kaupu – tikrai nesitikėjau, kad viskas pavyks taip puikiai“, – šypsosi jis.

Patobulinti būstą – daugelio svajonė, tačiau kodėl tam ryžtasi ne visi?

Vis dėlto L. Pobedonoscevas neslepia – tokie namų pokyčiai neretam kainuoja daug energijos, laiko, o kartais – net ir fizinės sveikatos. Būtent todėl projektas, kurio vedėju tapo, čia tampa pačia tikriausia dovana daugeliui Lietuvos žiūrovų.

„Būtina pabrėžti, kad vos per savaitę laiko mes kardinaliai transformuojame erdvę! Nė nereikia įtarinėti, ar atnaujinimai patiks – išklausę norus, interjero specialistai juos išpildys su kaupu“, – apie įspūdingus ir nemokamus pokyčius pasakoja aktorius.

Anot Leonardo, projektas Lietuvoje gyvuoja jau ilgai – ne veltui panašaus tipo šou itin populiarūs ir visame pasaulyje.

„Patobulinti savo būstą – daugelio svajonė. Manau, kad ne vienam loterijos bilietas su didele suma neatneštų tiek laimės, kiek atneša tokie pokyčiai. Juk laimėję didžiulę sumą, žmonės neretai pinigus iššvaisto, nesugeba investuoti ar tiesiog teisingai jų paskirstyti. Dar mažesnė žmonių dalis, bijodami remonto, skiria juos namų patobulinimui. Tačiau tai – labai svarbu. Namuose praleidžiame daug laiko, juose turi būti jauku ir gera. Maloni aplinka leidžia jaustis laimingiems ir pailsėjusiems, ir tęsti savo misiją gyvenime, kad ir kokia ji bebūtų“, – įsitikinęs jis.

Leonardas žada, kad šį sezoną laidos žiūrovai išgirs ir daugybę aktualių patarimų – ne tik, kaip keičiant namų erdves sutaupyti, bet ir kaip padaryti tai be jokio remonto, kuo įmanoma tvariau. Juk neretai kiekviena mums svarbi erdvė turi daiktų ar detalių, kurios ne tik tinka prie jau esamo interjero, bet ir kelia širdžiai mielus sentimentus. Neverta jų atsisakyti – įsiklausęs į IKEA ekspertų siūlymus, kiekvienas žiūrovas išmoks derinti tai, kas sena, su tuo, kas nauja, ir savo namus mažomis detalėmis atnaujinti be jokio vargo.

Tai aktualu ir laidos vedėjui. „Pastaruosius metus mane itin traukia ir tvarumo projektai. Per išgyventas statybas mano didžiausia aistra tapo senos plytos, medis, senovinės grindys. Vadovaujuosi filosofija, kad laiko patikrinti daiktai yra stabiliausi – kartais net vizualiai matosi, kiek jie patyrę, ir kiek visko dar tik galėtų patirti. Tą žinodami, net ir bičiuliai, kurie daro remontus, kartais man skambina ir siūlo čerpių ar įvairių plytų, o aš dalį jų panaudoju ir savoms reikmėms“, – šypsosi L. Pobedonoscevas.

„Namų idėja su IKEA“ – jau nuo vasario 10-osios, 17.55 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: