Labdaros ir paramos fondas „Vilties arka“ įgyvendina verslumo projektą

Labdaros ir paramos fondo „Vilties arka“ surengė įgyvendinamo projekto pristatymo šventę. Šis projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su verslo bendruomene, iš kurios ypač daug dėmesio projektui skyrė verslo klubas „Nevėžis“ BNI.

„Vilties arka“ Panevėžyje jau seniai tapo rūpestingo dėmesingumo sinonimu. O šiandien čia prasideda ir dar viena iniciatyva – atidaroma akademija. Dėkoju visiems „Vilties arkos“ ir verslo žmonėms, prisidėjusiems, kad ši idėja taptų realybe. Sveikinu visus, kurie dalyvaus akademijos veikloje. Esu tikras, kad laikas joje ne tik suteiks jums puikių įspūdžių, bet ir išmokys bei padrąsins įveikti  didžiausius iššūkius. Linkiu kuo didžiausios sėkmės akademijai ir dalyviams“, – sakė meras R. Račkauskas.

Pasak vieno iš labdaros ir paramos fondo „Vilties arka“ steigėjų Ramūno Juknos, šis projektas susijęs su gyvenimiškų kompetencijų ugdymu, kurio įgyvendinimo metu bus kalbama tokiomis temomis kaip atsakomybė, svajonė, sunkus darbas, atkaklumas, tikslo išsikėlimas ir kt. Planuojama, kad vaikai susitiks su verslo atstovais, sporto bendruomenės nariais, kurie pasidalins savo sėkmės istorijomis, perteiks gyvenime svarbias vertybes. Planuojama, kad projektas tęsis pusmetį, o baigiamasis renginys – išvyka į kalnus – numatytas 2022-ųjų vasarą. Šis projektas skirtas vaikų dienos užimtumo centrą „Vilties arka“ lankantiems vaikams.

Šiuo metu Panevėžyje veikiančius du „Vilties arkos“ centrus lanko apie 40 vaikų, planuojama, kad į verslumo akademijos projektą bus įtraukta apie 50 vaikų. Projektas orientuotas būtent vaikų dienos užimtumo centro „Vilties arka“ lankytojams.

Panevėžyje veikiantys du „Vilties arkos“ vaikų užimtumo centrai 6 dienas per savaitę vykdo įvairias veiklas vaikams. Su centrą lankančių vaikų tėveliais/globėjais dirba socialiniai pedagogai, psichologai, teikiama reikalinga pagalba šeimoms, konsultuojama rūpimais klausimais, susijusiais su vaikų gerove. Vaikams  padedama ruošiant namų darbus, mokoma maisto gaminimo įgūdžių, propaguojamas sportas, sveika mityba, sveikos gyvensenos ir higienos įpročiai, vykdomos įvairios edukacinės veiklos ir kt.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: