Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-11-12

Laidoje „Gyvenimas“ istorikė Luka Sinevičienė atvirai prabilo apie išgyventą depresiją ir anoreksiją

„Kai mane tėvai iš Šiaulių atvežė į Vilniuje esantį valgymo sutrikimų centrą, iš ten buvau tiesiai išsiųsta į ligoninę“, – pirmą kartą apie savo išgyvenimus viešai išdrįsta prabilti televizijos išgarsinta istorikė Luka Sinevičienė.

 Kalbėti apie anoreksiją jai nėra lengva, tačiau visuomenę kalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis raginanti 27-erių moteris įsitikinusi – tai daryti būti. Kaip ir neslėpti to, su kuo susiduria su depresija kovojantys žmonės.

 Luka savo itin asmenišką istoriją, apie kurią iki šiol nežinojo net daugelis draugų, patikėjo „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Gyvenimas“ vedėjui Edvardui Žičkui. „Daugeliui mūsų ši jauna moteris – pavyzdys, kaip reikia mylėti savo tėvynę ir ką ši meilė gali duoti“, – įsitikinęs Edvardas.

O patriotizmas, kuriuo ji noriai dalijasi viešai, į L. Sinevičienės gyvenimą nutiesė kelią ir… meilei. Būtent savo pilietinių iniciatyvų dėka ji sutiko karininką kapitoną Alminą. Neįprastai susipažinusi pora net ir tuokėsi neįprastai – Sinevičių vestuvėse netrūko uniformų ir kardų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: