Laidoje „VIP“ – Vl. Garasto požiūris į krepšininkų ėmimą į kariuomenę

„Jeigu yra karinis įstatymas, tuomet privalo tarnauti visi. Aš manau, kad aštuoni ar devyni mėnesiai nėra daug“, – į vieną aktualiausių šių dienų klausimų apie šauktinius į kariuomenę atsakė Vladas Garastas, žymiausias Lietuvos krepšinio treneris. „Kariuomenė taip pat yra sportas. Ir nereikia lyginti dabartinės situacijos su Sovietų laikais, kai paimtas į laivyną iškeliaudavai penkeriems metams. Va čia tai buvo ne juokas“, – šio vakaro laidoje „VIP“ 19.30 val. TV3 žiūrovams pasakos buvęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas.

Tiesa, paklaustas apie užsienyje žaidžiančius krepšininkus Joną Valančiūną ir Donatą Motiejūną, kurie atitinka šauktinių kriterijus, žymusis treneris suabejojo galimybėmis: „Pirmiausia tai jų ir neprisikviesite. O kaip juos prisikviesit? Tačiau gal jiems galima tarnybą atidėti? Arba geriausiu atveju, išimties tvarka, reikėtų jiems sumažinti tarnybos laiką. Juk kariuomenė taip pat yra sportas, šaškėm ar šachmatais jie ten nežais.“

Įžymybių naujienų laidos „VIP“ vedėjų Eglės Kernagytės-Dambrauskės ir Vaido Baumilos paklaustas ar nemano, jog krepšinis Lietuvoje praranda savo „antrosios“ religijos statusą, Vl. Garastas atsakė neabejodamas: „Krepšinis per dvidešimt penkerius metus dalyvavo šešiose olimpinėse žaidynėse, pagal pasiektus rezultatus esam antri, po amerikiečių, – nė viena sporto šaka šitiek nepasiekė kiek krepšinis! Tačiau, žinoma, aš manau, kad Lietuvos valstybė turėtų paremti ne tik sportininkus, o visus, garsinančius šalies vardą.“

Kitas „VIP“ pasakojimas – apie madą, stilių ir grožį. Jau balandžio 2 dieną 20.00 val. Vilniaus pramogų arenoje bus pristatyta naujausia „InŽi“ mados namų kolekcija. Renginio žiūrovai galės išvysti daugiau nei septyniasdešimt prabangių, elegantiškų proginių suknelių modelių, kurių didžioji dalis bus skirta vestuvėms. Įspūdingą šou tiesiogiai transliuos televizija internete TV3 Play.

„Vestuvės, manau, yra pati svarbiausia diena moters gyvenime. Man labai smagu, kai iš mano salono išeina jaunoji ir sako, kad aš įgyvendinau jos gyvenimo svajonę – tai glosto širdį“, – pasakos dizainerė Ingrida Žitkuvienė.

Kas įkvepia kurti? Kaip jaučiasi netikėtos populiarumo bangos pakylėta žymiojo satyriko Juozo Erlicko dukra Radvilė Erlickaitė? Tai ir daugiau – įžymybių naujienų „VIP“ sezono finalinėje laidoje šį, antradienio, vakarą 20.30 val. per TV3.

„VIP“ – šįvakar 20.30 val. per TV3!

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: