Laikrodis Huawei Watch GT Runner – asmeninis sveikatos priežiūros patarėjas

Rokas Andrijauskas

Na štai, ant man rankos naujas išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT Runner“. Kaip teigia gamintojas, tai profesionalus bėgimo laikrodis su didžiausia moksline patirtimi. Na ką gi, bandysime patikrinti, kuo šis laikrodis toks nuostabus?

Kas pirmiausia žavi jame? Tai daugybė sveikatos stebėjimo funkcijų, AMOLED ekranas, laikrodis veikiantis su „Android“ ir „iOS“, iki 14 dienų laikanti baterija ir žinoma svoris – jis ypač lengvas. sveriančią apie 38,5 g.

Taip, iš kitų šios serijos laikrodžių „Runner“ išsiskiria savo lengvumu bei patogumu nešioti. Stilingas dizainas, kaip teigia gamintojas – įkvėptas sportinių automobilių.

Laikrodžio korpusas pagamintas iš polimerinio pluošto, keraminė apdaila ir orlaivių klasės titano lydinio karūnėlė, kurios yra itin lengvos bei išlieka tvirtos. Ekranas padengtas polimero dėkliuku ir pagražintas keraminiais elementais. Laikrodis turi lengvą antibakterinį silikoninį dirželį, kurio dydį galima reguliuoti pagal kiekvieno poreikį ir patogumą – nuo 140 mm iki 210 mm.

„Cut-out“ laikrodžio dizainas geresniam kvėpavimui. Laikrodžio antgaliai suteikia lenktyninio automobilio grotelių dizainą, leidžiantį orui prasiskverbti bėgimo metu. Tai leidžia išvengti prakaitavimo po laikrodžiu ir apsaugo nuo nemalonaus dėvėjimo ar netikslaus duomenų stebėjimo.

Profesionalus bėgimo asistentas

Laikrodyje atnaujinta TruSeenTM 5.0+. Paprastai širdies ritmo stebėjimas turi įtakos, kai vartotojas intensyviai mankštinasi. „Watch GT Runner“ turi visiškai atnaujintą dinaminio stebėjimo tikslumą. Treniruotės metu greitai keičiantis širdies susitraukimų dažniui, duomenys nuolat ir nepertraukiamai seka širdies ritmo pokyčius realiuoju laiku.

Laikrodyje padvigubinti širdies ritmo jutikliai, atnaujinti DI algoritmai, lenktas nugarėlės dizainas, mikro-nano optinė plėvelė.

Aparatinės įrangos atnaujinimai užtikrina tikslesnį duomenų stebėjimą, o su „HUAWEI TruSport™“ profesionalia moksline bėgimo programa laikrodis pradedantiems bėgikams gali pateikti duomenis ir pasiūlymus dėl treniruočių intensyvumo, apimties, atsistatymo laiko ir kt., ir visa tai galima padaryti jau po vieno bėgimo.

Pažengusieji bėgikai gaus bėgimo gebėjimų įvertinimą, atnaujintą fizinio pasirengimo ar nuovargio būklę ir ilgalaikių treniruočių rezultatų analizę. Jei esi patyręs bėgikas, gali stebėti ir gauti bėgimo technikos įvertinimus. Vadinasi su „HUAWEI WATCH GT Runner“ galėsi sudaryti asmeninius treniruočių planus ir patikimai gerinti savo bėgimo rezultatus.

Programėlėje „HUAWEI Health“ galima peržiūrėti aiškiai suplanuotas treniruočių ataskaitas ir pasižymėti, kaip arti esate savo tikslų.

Norit pasiekti savo bėgimo tikslų, reikia treniruotis ne tik intensyviai, bet ir protingai. O naudojantis funkcija „Savaitės treniruočių krūvis“ galima sužinoti tinkamiausią poilsio laiką po intensyvios treniruotės ir kokia treniruotė yra tinkamiausia. Taip išvengsi traumų ir greičiau pasieksi norimą rezultatą. Paverskite bėgimą džiaugsmu, o ne prievole.

„HUAWEI WATCH GT Runner“ palaiko daugybę sveikatos stebėjimo funkcijų, įskaitant pranešimus apie neįprastą širdies ritmą, deguonies kiekio kraujyje stebėseną 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, miego stebėseną ir ciklo valdymą. Tai asmeninis sveikatos priežiūros patarėjas ant riešo.

Tikslus vietos nustatymas

Laikrodis tiksliau ir greičiau nustato vietą, naudodamas penkias palydovines sistemas. Pakabinamos paslėptos antenos dėka laikrodis pasižymi itin jautriu GPS (dviejų dažnių ir keturių palydovų) ir tiksliau nustato vietą aplinkoje – ar tu būtum tarp daugiaaukščių pastatų ar šešėlinėje aplinkoje.

Greitai integruojami duomenys

Išmanusis laikrodis yra itin patogus naudotis, kadangi užtikrina spartų duomenų siuntimą ir sklandų jo veikimą. Galime matyti sporto, bėgimo, apšilimo, širdies ritmo ar oro duomenis vos pakėlus riešą. Patobulintas širdies ritmo režimas rodo aštuonis paveikslėlius, išsidėsčiusius apskritime, bei turi du šviesos šaltinius, tad valdymas labai aiškiai suprantamas.

Dalykitės pomėgiais su pasauliu

Naudojant „Huawei Watch GT Runner“ išmanųjį laikrodį galime dalintis savo mėgstamais bėgimo takais su kitais arba patys galime gauti rekomendacijų treniruočių kraštovaizdžiui pakeisti. Svarbu tai, kad išsisaugojus norimą bėgimo kelią, juo galima naudotis ir be interneto.

Huawei Watch GT Runner – tai daugiau nei tik sportinis laikrodis. Tai ir sveikatos palydovas, kuris padės išlikti ne tik aktyviam, bet prisidės prie sveikesnio rytojaus: seks miegą, širdies ritmą, deguonies kiekį kraujyje. Be to jame yra barometras, kompasas ir maršrutas atgal, „Bluetooth“ skambučiai ir pranešimai, todėl visada esate pasiekiamas draugų, kolegų, šeimos narių. Taip pat galima klausytis muzikos, matyti mėnulio fazes, sekti orų prognozes.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: