Laikui nepavaldi Laima Kybartienė: mano vedamos loterijos jau tapo įprastos kaip žinių laidos

Gracinga, visuomet elegantiška, laikui nepavaldi ir nuolat besišypsanti Laima Kybartienė jau 20 metų skelbia žaidėjams laimingus loterijos skaičius. Beveik nuo pat pirmųjų loterijos „Jėga“ transliacijų žaidimą vedanti Laima Kybartienė teigia, kad būta visko – ir pabirusių kamuoliukų, ir žiūrovų skambučių, o 20-metį švenčiantis „Jėga“ žaidimas jau yra tapęs toks pat įprastas, kaip žinių laidos.

Pirmasis lošimas transliuotas prieš 20 metų – 1995 m. birželio 10 dieną. Anuomet po kiek daugiau nei valandą trukę žaidimų filmavimai šiandien L. Kybartienei jau yra tiesiog kasdienybės dalis: kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį, būtent šiai loterijai ji skiria apie porą valandų. Žinomos moters teigimu, jai tai nei kiek nepabosta, nes žaidimas – tai atpalaiduojanti, teigiamas emocijas skleidžianti pramoga, kurią žaidėjams smagu stebėti ir žaisti.

„Dar dabar prisimenu pirmąsias laidas – jaudindavausi… Tuo metu per žaidimą pasakodavau visas taisykles, negalėjau klysti nė žodelio, tad tekstą turėdavau mokytis mintinai. Kiekvienas kamuoliukas būdavo ridenamas atskirai, tad pats filmavimas užtrukdavo trigubai ilgiau, – sako L. Kybartienė. – Dabar viskas daug paprasčiau: visi kamuoliukai ridenami iš karto, taisykles per tiek metų visi jau išmoko, tad jų pasakoti nebereikia, be to, pats filmavimas ilgiausiai užtrunka iki 5 minučių.“

Vedėja dalijasi ir vienu linksmiausių nutikimų, įvykusių pirmųjų laidų filmavimo metu: „Anksčiau vienos laidos metu visada būdavo filmuojami du žaidimai – „Kenoloto“ ir „Jėga“. Kartą, tiesioginiame eteryje filmuojant „Jėgos“ žaidimą, buvo nuspaustas ne tas mygtukas ir visi kamuoliukai vietoje to, kad sukristų į mašiną, buvo išpūsti iš jos ir pabiro ant žemės studijoje, man po kojomis. Nepasimečiau, greitai atsiprašiau žiūrovų už techninius nesklandumus ir perėjau prie kito žaidimo. Ridenant „Keno“ žaidimo kamuoliukus, loterijos komandos vyrai keturiomis, susigūžę, kad nieko nesimatytų, tiesioginės transliacijos metu ropinėjo po grindis ir rinko „Jėgos“ žaidimo kamuoliukus. Televizijos žiūrovai šio veiksmo nematė, bet man pačiai reikėjo labai pasistengti suvaldyti juoką“, – prisiminimais dalijasi L. Kybartienė.

Moteris įsitikinusi, kad tokie žaidimai – puikus būdas parodyti žmonėms, kad žaisti ir pramogauti – taip pat labai svarbu. Reikia tiesiog atsipalaiduoti, pabėgti nuo dienos rūpesčių: „Svarbiausia pats procesas, o laimėsi ar ne – lems Jos Didenybė Sėkmė“. Taip kaip prieš dvidešimt metų laidos vedėja stovėjo prieš kamerą ir kažkam skaitė laimingus skaičius, taip ir šiandien bei ryt su žiūrovais L. Kybartienė sveikinsis televizoriaus ekrane.

Per 20 metų „Jėga“ žaidėjai jau laimėjo net 35 didžiuosius prizus, o bendra prizų suma siekia beveik 6,5 milijono Eur. Iš viso šis žaidimas pradžiugino daugiau nei 1,6 milijono laimėtojų. Pagrindinis žaidimo įkūrimo tikslas nuo pat įsikūrimo pradžios buvo remti Lietuvos olimpinį judėjimą, tad iš viso Lietuvos sportui nuo žaidimo „Jėga“ pardavimų jau skirta 1 mln. 36 tūkst. Eur.

 
Nuotraukoje: Žaidimo „Jėga“ vedėja Laima Kybartienė.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: