Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-05-08

Laima Tamulytė ieško darbo: „Purtau tujas, valau langus, tapetuoju…“

Renginių vedėja Laima Tamulytė pradeda naują karjerą. Kadangi visi baliai ir festivaliai dabar uždrausti, Laima  su vyru ėmė rengti virtualius suvažiavimus, kodiniu pavadinimu „Laikyk tvirtai kotą“! Viskas vyksta maždaug taip: atvarai prie ežero, užmeti meškerę, internetu susijungi su likimo draugais ir… prasideda diskusijos!

Žvejyba – bene vienintelis  Laimai likęs karantininis hobis. Jei anksčiau ji svajodavo apie tolimiausius kraštus ir mėgdavo juose lankytis, tai dabar didžiausias noras, kad pagaliau baigtųsi karantinas. Per 2 mėnesius namuose Laima išvertė ir vėl sutvarkė spintas, kelis kartus nuvalė langus ir net pertapetavo kambarius.

Laima – ne kokia fyfa ilganagė. Ji ūkiška moteris, kuriai sėdėt be darbo – didelė kančia.  Tai ir sako: kas, kad nėra renginių ir nei jų vedėjų, nei dainininkų nebereikia, aš galiu būt ir kitaip naudinga.

„Gerbiamieji, skambinkit, pjaunam žolę, tvarkom tujas, galim jas išpurtyti, galim pasodinti gėlytę, išrauti žolytę, ištapetuoti sienas, nuvalyti langus. Jeigu ką – kreipkitės. Kainą suderinsim, verslo  liudijimus išsiimsim, valstybei mokesčius sumokėsim: ir jums – nauda ir mums – pinigas“, – jau šį vakarą, 19.30,.per LNK laidoje „KK2 penktadienis“ į tautą kreipsis netikėtai bedarbe virtusi Laima.

Atsarginę profesiją bandys susirasti ir KK2 žurnalistas Domininkas, kuris, pasinaudojęs pažintimis, įsidarbins… Živilės Pinskuvienės sodininku, kūno kultūros mokytoju ir kurjeriu. Kuris darbas Domininkui arčiausiai širdies? Kodėl iš Pinskuvienės „vergijos“ jam teko sprukti per tvorą?

Margas svarbiausių savaitės įvykių kaleidoskopas kartu su prof. Sauliumi Čaplinsku ir mados eksperte Marija Palaikyte  – jau šį vakarą, 19.30 val., populiarioje LNK laidoje „KK2 penktadienis“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: