Laimėtojai paskelbti: „Sveikas spektaklis“ aplankys net penkias ugdymo įstaigas

Susumavus komisijos bei dalyvių gerbėjų balsus, paaiškėjo, kad vaikų kūrybiniame-edukaciniame konkurse „Sveikai gyventi – gera!“ net 6 dalyviai iš 5 ugdymo įstaigų surinko vienodą – didžiausią balsų skaičių. Šių įstaigų auklėtiniams atitenka pagrindinis konkurso prizas – trupės „Teatriukas“ sukurto „Sveiko spektaklio“ premjera.

Pagrindinio prizo laimėtojų šešetukas yra šis:

  • Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija (1–2 klasės);
  • Palangos lopšelis-darželis „Žilvinas“ (priešmokyklinio ugdymo grupė „Uosiukai“);
  • Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“ („Kiškučių“ grupė);
  • Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas“ („Aitvarų“ grupė);  
  • VšĮ „Vaikų dvarelis“ (Lindiniškių k., Vilniaus r.);
  • Panevėžio lopšelis-darželis „Voveraitė“ (priešmokyklinė „Lapiukų“ grupė).

Konkurso dalyviams puikiai pažįstami personažai Mitochondrija ir Melatoninas atvyks į šias ugdymo įstaigas ir gyvai džiugins jų bendruomenes. Žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų. Ir tai dar ne viskas! Vaikų darbai taip sužavėjo „Teatriuko“ kūrybinę grupę, kad jie nusprendė visiems dalyviams padovanoti papildomą padėkos koncertą nuotoliniu būdu.

Primename, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuotame konkurse dalyvavo daugiau nei 130 priešmokyklinio, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ar jų grupių iš visos Lietuvos.

Dalyviai atlikdami konkurso užduotis piešė, vaidino, fotografavo, šoko, dainavo. Dalyvių užduočių vertinimas vyko pagal dvinarę vertinimo sistemą: buvo skaičiuojami interneto vartotojų (1/2 balsų) ir vertinimo komisijos balsai (1/2 balsų).

Numylėtieji laureatai neslėpia džiaugsmo

Susisiekus su nugalėtojais, buvo galima įžvelgti nuostabą ir begalinį džiaugsmą, kad iš tokios gausos konkurso dalyvių, jų atliktos užduotys ir parengti projektai – tapo pačiais mylimiausiais. Kiekvienas jų su nekantrumu laukia „Sveikas spektaklis“ premjeros ir dėkoja už galimybę prisiminti, kodėl gyventi sveikai – išties gera:

„Džiaugiamės ir sakome – ačiū šio konkurso organizatoriams, kad galėjome sudalyvauti tokiame šauniame ir sveikame projekte. Vaikai buvo sužavėti Melatonino ir Mitochondrijos personažais ir jų nuotaikingai pateiktomis užduotimis. Tad laimės buvo iki mėnulio ir atgal, kai sužinojo, kad galės pasimatyti su jais gyvai. Mūsų darželis stengiasi ir gyvena pagal sveikos gyvensenos principus kasdien. Todėl vaikams šis projektas buvo smagus įtvirtinimas to, ką jie daro kasdien darželyje“, – sako VšĮ „Vaikų dvarelis“ pedagogė Asta Brazdeikienė.

„Koks nepaprastas yra pergalės jausmas! Sunku patikėti, kad buvome pastebėti tarp tokios gausybės dalyvių. Mes be galo džiaugiamės ir dėkojame organizatoriams už puikiai organizuotą konkursą, įdomias užduotis ir iškeltus iššūkius. Taip pat didelį „AČIŪ“ siunčiame komisijai ir visiems mus palaikiusiems! Šis konkursas buvo nuostabi proga prisiminti, kodėl sveikai gyventi gera“, –teigia Panevėžio lopšelio-darželio „Voveraitė“ , priešmokyklinės „Lapiukų“ grupės auklėtoja Rasa Breimelienė.

„Vaikai labai džiūgauja, kad tapo konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais. Mokytojai Snieguolei perskaičius organizatorių laišką, griaudėjo plojimai ir garsūs pergalės šūksniai. Konkursas buvo įdomus ir naudingas ne tik vaikams, bet ir jų mokytojams, tėvams bei visai darželio bendruomenei. Visi sužinojo kažką naujo, o ypač sudomino temos apie dienotvarkės reikšmę, saugų ir draugišką ekraną. Tad šiuo metu visi nekantriai laukia tiesioginio susitikimo su pamėgtais personažais“, – įspūdžiais dalinasi Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ auklėtoja Reda Pėkienė.

„Tikrai nesitikėjome būti išrinktais. Paskutinį kartą skaičiuodami balsus tikėjome, kad nepapulsime tarp geriausiųjų. O sužinoję šią puikią žinią visi kartu be galo pasidžiaugėme, kad mus aplankys mūsų draugai – Metachondrija ir Melatoninas. Esame juos „įsimylėję“ ir labai laukiame išsvajoto susitikimo. Tai buvo neapsakomai smagus ir prasmingas laikas, kuris neleido mums liūdėti“, – džiaugiasi Kupiškio  Povilo Matulionio progimnazijos pedagogė Diana Marmokienė.

„Be galo nudžiugome pamatę nugalėtojų sąrašą! Dar labiau nustebino tai, kad iš penkių dalyvavusių mūsų įstaigos grupių, nugalėtojomis paskelbtos net dvi – „Aitvarų“ ir „Kiškučių“ grupės. Kiekvienas filmukas suteikė daugiau žinių, o skirtos užduotys – padėjo įtvirtinti įgytas žinias. Dalyvavimas projekte ne tik papildė žinių bagažą, bet ir suteikė daug džiugių emocijų vaikams. Dėkojame už palaikymą ir įvertinimą!“, – džiaugiasi ir dėkoja Jonavos vaikų lopšelio-darželio„Dobilas“, pedagogė Rūta Kuznecova.

Konkursą „Gyventi sveikai – gera!“ Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija organizuoja, įgyvendinama Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: