Laisvė paminėta bėgimu

Panevėžio rajono savivaldybės atstovai aktyviai dalyvauja jau ketvirtus metus Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuojamame estafetiniame bėgime, skirtame Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Kovo 10-osios rytą būrys Panevėžio rajono jaunųjų bėgimo entuziastų atvyko į Laisvės aikštę Panevėžyje.

Panevėžio rajono sportininkai bėgime startavo 11 val. Pirmieji į trasą išbėgo Miežiškių pagrindinės mokyklos mokiniai. Miežiškiečių estafetę pabaigė jų kūno kultūros mokytoja Jolanta Četkauskienė, kuri Lietuvos vėliavėlę perdavė Panevėžio rajono savivaldybės administracijos darbuotojui Mindaugui Malinauskui.

Vėliau prisijungė Naujamiesčio gimnazijos skautų būrelis. Estafetėje bėgo ne tik gimnazistai, bet ir juos atlydėję mokytojai Rita Liaugminienė, Sigitas Žaluda. Paskutinis naujamiestiečių delegacijos bėgikas Lietuvos vėliavėlę perdavė Panevėžio rajono švietimo centro darbuotojai Linai Šachovai, bėgusiai kartu su savo dukryte.

Tada estafetę perėmė Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ bendruomenės atstovai. Dembaviečių būrelį sudarė vaikai, jų tėveliai, auklėtojos bei direktorė Daina Murauskienė. Jie į šventę atvyko ne tik pasipuošę savo įstaigos atributika, bet turėjo ir Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ vėliavą.

Ačiū organizatoriams už prasmingą ir patriotišką Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo paminėjimą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Alvidas Savickas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: