Laisvės malūnėliai „Ąžuolo“ progimnazijoje

Atrodo visai neseniai  „Ąžuolo“ progimnazijoje skambiai ir linksmai paminėjome vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, o jau ne už kalnų kita svarbi Lietuvai šventė – kovo 11-oji.  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga „Ąžuolo“ progimnazijoje  numatytas ne vienas įdomus ir įspūdingas renginys. Šių metų vasario 26 dieną mūsų mokykla dalyvavo akcijoje „Padaryk laisvės malūnėlį“, į kurią jungtis buvo kviečiama visa Lietuva. Mūsų mokykloje malūnėlių darymą inicijavo mokinių tarybos moksleiviai bei etikos mokytoja Kristina Rapševičienė ir technologijų mokytoja Daiva Baubonienė.

Per pertraukas  moksleiviai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai turėjo galimybę ateiti ir padaryti vėjo malūnėlį. Visais mokyklos bendruomenės malūnėliais buvo puošiama „Lietuvos laisvės gėlė“.  Akcijoje labai aktyviai dalyvavo tiek maži, tiek dideli moksleiviai. Mokytojai taip pat neliko abejingi. Kurdami, bendraudami, klausydamiesi lietuviškos muzikos jautėmės svarbia Lietuvos dalimi.

Džiaugiamės, kad visos „Ąžuolo“ progimnazijos“ erdvės, artėjant pavasariui, tampa spalvingomis, įdomiomis, linksmomis. Mokyklos bendruomenė dalyvauja įvairiose veiklose, kurios mus sujungia, vienija bendriems darbams.

Paruošė socialinė pedagogė Jūratė Nemanienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: