Lapkričio 10-ąją – Daliaus Dirsės jubiliejinės parodos pristatymas

Spalį jubiliejinį gimtadienį minėjęs naujamiestietis Dalius Dirsė surengė savo darbų parodą Naujamiesčio Dailės galerijoje, tačiau neužmiršo ir gimtojo Panevėžio žmonių: visą lapkričio mėnesį iki pat gruodžio 5 d. rajono viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) bus eksponuojama jubiliejinė Daliaus Dirsės kūrybos darbų paroda.

Dailės mokytojas Dalius Dirsė gerai žinomas žmogus netik Panevėžio krašte, bet ir visoje Lietuvoje. Pats mėgstantis kurti negaili jėgų nei laiko, kad savo žinias perduotų to trokštantiems gabiems vaikams . Iš to noro užgimusi „Jaunojo skulptoriaus “ stovykla skaičiuoja jau ne vienerius metus ir žinoma net už Lietuvos ribų. O kur dar kitos veiklos: darbas rajono savivaldybėje (Tarybos narys), partinė veikla , vadovavimas Naujamiesčio klubui „Menų sala“. Visko ir neišvardinsi. Už darbštumą, kūrybingumą, už paprastas žmogiškąsias savybes atėjo ir įvertinimas – 2007 pelnytas Metų Mokytojo titulas.

Nors daug jėgų atiduodama kitiems, Dalius randa laiko ir kūrybai, kuri, beje, gan įvairialypė : tapyba, medžio drožyba, skulptūra ir netgi keramika. Ir štai rezultatas : visa, ką geriausia sukūrė, kas liko neišdalinta, neišdovanota, Dalius surinko į vieną ir surengė jubiliejinę kūrybos darbų parodą. Kviečiame susipažinti su šio kūrėjo darbais.

O norinčiųjų pabendrauti su autoriumi laukiame lapkričio 10 d. 16 val. Vyks jubiliejinė valanda su Daliumi Dirse.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: