Lapkritį per sutelktinio finansavimo platformą į NT investuota rekordinė suma

Sutelktinio finansavimo platformoje „Profitus“ lapkritį pasiekti nauji geriausi mėnesio rodikliai. Investuotojai sutelkė per 3 milijonus eurų, jais finansuoti 26 projektai. Platformos klientai ne tik davė, bet ir gavo daug – per šį mėnesį išmokėta daugiau kaip 143 tūkst. eurų palūkanų. Tiek išmokėta taip pat dar nebuvo nė vieną mėnesį.

„Iki šiol geriausio mėnesio rezultatas buvo 2,8 mln. investicijų ir 126 tūkst. palūkanų. Lapkričio rezultatai rodo, kad NT rinka pulsuoja gyvybe, taip pat matome ir tai, kad žmonės vertina signalus apie senai matytas infliacijos aukštumas ir skuba pinigus padėti ten, kur jie išlaikytų savo vertę“,- sako „Profitus“ įkūrėja ir vadovė Viktorija Čijunskytė.

Daugiau kaip tris milijonus eurų investavo 1 322 investuotojai, vidutiniškai vienas investuotojas iš viso skyrė apie 2300 EUR, vidutinė viena investicija siekė 720 EUR.

„Stebint žmonių elgseną matome, kad vidutinė vienos investicijos suma nelabai keitėsi, tiesiog investuotojai rinkosi daugiau objektų. Tokią tendenciją matome jau ne pirmą mėnesį – išskaidyti pinigus per kuo daugiau NT projektų. Investuotojai tai vertina kaip saugų būdą, vadovaujamasi taisykle, patariančia nelaikyti visų kiaušinių vienoje pintinėje. Investicijų pasaulyje jos labai paisoma“,- vertino V. Čijunskytė.

Iš viso „Profitus“ per savo veiklos metus jau sutelkė daugiau nei 41,4 mln. eurų, finansuoti 297 nekilnojamojo turto ir kiti verslo projektai. Platforma turi jau 20 800 registruotų narių. Investuotojams išmokėta daugiau kaip 1,87 milijono eurų palūkanų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: