Latviai – apsukruoliai – kažką mausto

Kaimyninės šalies kelionių agentūra, besiskelbianti, jog ketvirtį amžiaus sėkmingai savo kraštiečiams rengia ekskursijas po lankomiausias Lietuvos vietas, už pasivaikščiojimą Anykščių medžių lajų taku renka 2 Eur mokestį. Kas galėtų paneigti, kad…

Ekskursijas kaimynų turizmo agentūra “Gertruda” į Anykščius rengia iš Daugpilio. Kelionės dalyviams, norintiems pakilti į 35 m aukštį virš Šilelio, tenka susimokėti porą eurų. Tuo tarpu oficialiai „Gertruda“ Lajų tako administracijai nemoka.

„Tako lankymas nemokamas. Tačiau turistai gali nusipirkti simbolinį bilietą už 1 Eur. Ekskursijoms draudžiama vaikščioti su savo gidais. Jei vis dėl to jo pageidaujama, vienam asmeniui tai kainuoja 4 Eur. Moksleiviams ir pensininkams – 3 Eur. Vakar buvo atvykę turistai iš tos pačios Latvijos ir Belgijos, tačiau jiems galiojo tokios pat taisyklės. Nesuprantama ir nepateisinama, jei kažkas sugeba pasinaudoti ir neteisėtai užsidirbti vien dėl to, jog trūksta informacijos“, – kalbėjo prie Medžių lajų tako esančiame „Infocentre“ dirbanti moteris.

Norintiems žiemos metu pasivaikščioti medžių viršūnėmis darbuotojai rekomenduoja atvykti bent iki 16 valandos, nes nėra tinkamo apšvietimo. Be to, lankytojams derėtų pasirūpinti ir tinkama avalyne, mat metalinis takas šiuo metų laiku – slidus.

http://www.nyksciai.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: