Latviai naktį siaubė Anykščius

Teigiamas požiūris į kaimynus „išgaravo“ per kelias valandas. Miestiečiai svarsto galimybę kreiptis į valdžios institucijas su prašymu, kad į miestą atvykstančius turistus iš Latvijos tikrintų policija, panašiai kaip tai daro su lenkų futbolo sirgaliais.

Šeštadienį į svečius atvyko autobusas „prifarširuotas“ kaimyninės šalies piliečių. Vaikinų amžiaus vidurkis apie 35-eri metai. Tik atvykę, latviai „pabyrėjo“ po Anykščius. Tačiau jų tikslas buvo, greičiau, ne lankytinos vietos, o trankiai atšvęsti savaitgalį, galbūt, įsigyti pigaus alkoholio.

„Svečius“ priglaudę anykštėnai pasakojo, jog „padauginusius“ latvius teko po miestą su prožektoriais lydėti visą naktį. Labiausiai nukentėjo kempingas „Po žvaigždėm“, kur buvo apsistoję apie trisdešimt „braliukų“. Kempinge apsistoję svečiai ir netoliese gyvenantys anykštėnai piktinosi latvių spygavimais ir riaumojimais naktį.

Apie įvykį naujienų portalui „Nyščiai.lt“ papasakoję gyventojai sakė, kad rimtų muštynių pavyko išvengti, tačiau pagalbos į jėgos struktūras buvo kreiptasi.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: