Latvijos klubas įveikė panevėžiečius

Gintaras Brazdžionis

Šiandien FK „Panevėžys“ namuose žaidė kontrolines rungtynes su RFS klubu, kuris Latvijos čempionate šiuo metu užima antrąją vietą. Šį susitikimą rezultatu 3:0 (2:0) laimėjo RFS komanda.

Rungtynes labai aktyviai pradėjo panevėžiečiai. 5-ąją mačo minutę po Tomo Kačerausko perdavimo pavojingai smūgiavo Tomas Salamanavičius, bet svečių vartininkas sužaidė sėkmingai. Rungtynių pirmosiomis minutėmis įsiminė Aleksandro Jerkino smūgis bei aštrus Sigito Urbio perdavimas į varžovų baudos aikštelę.

12-ąją susitikimo minutę svečiai galėjo išsiveržti į priekį, bet puikiai sužaidė „Panevėžio“ vartus gynęs Marius Suvaizdis.

27-ąją rungtynių minutę krito pirmasis įvartis šiame mače. Kilus sumaiščiai panevėžiečių baudos aikštelėje, RFS žaidėjas iš kelių metrų atstumo nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus. Po keturių minučių vėl savo meistriškumą pademonstravo M. Suvaizdis, pavojingai varžovų žaidėjo smūgiuotą kamuolį nukreipęs į kampinį.

44-ąją mačo minutę svečiai įmušė dar vieną įvartį, o poilsio komandos išėjo esant rezultataui 2:0 RFS naudai.

Po pertraukos, 55-ąją mačo minutę, svečiai iš 14 metrų nuotolio pelnė dar vieną įvartį. Po to žaidimas išsilygino. Rafaelis Ledesma atliko du pavojingus smūgius, bet jam pasižymėti nepavyko. Rungtynes rezultatu 3:0 laimėjo svečiai iš Latvijos.

Šiame draugiškame susitikime daugiau rungtyniavo tie futbolininkai, kurie A lygos čempionate gauna mažiau žaidimo minučių. „Panevėžio“ sudėtyje žiūrovai pamatė jaunuosius Vaidą Kublicką, Eimantą Abramavičių, Žygimantą Bagušką, Eimantą Dzingą. Be to, „Panevėžio“ ekipoje rungtyniavo šiuo metu klubo peržiūroje esantis naujokas.

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais spalio 19 dieną namuose su Klaipėdos „Atlantu“. Šis susitikimas šeštadienį „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.