NAUJAUSIOS ŽINIOSNusikaltimai ir nelaimėsPanevėžio naujienos

Latvis gabeno, įtariama, Vokietijoje pavogtą motociklą

Tarp Panevėžio ir Pasvalio pasieniečiai sustabdė latvio vairuotą mikroautobusą, kuriuo buvo gabenamas galimai Vokietijoje vogtas motociklas „Yamaha XT600E“.

Sekmadienio pavakarę Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai Pasvalio rajono Pumpėnų kaimo ribose sustabdė Latvijoje registruotą mikroautobusą „Renault Master“ su priekaba. Ši vieta yra tarp Panevėžio ir Pasvalio.

38-erių Latvijos piliečio vairuotas mikroautobusas judėjo link Pasvalio. Priekaba buvo gabenamas automobilis „Range Rover“.

Mikroautobusas buvo prigrūstas įvairių daiktų. Tarp jų buvo motociklas „Yamaha XT600E“ .

Vairuotojas pasieniečiams pateikė ir „Range Rover“, ir įvairių vežamų daiktų dokumentus, išskyrus motociklo. Šiaulių užkardos pasieniečiai nustatė, kad šio motociklo kaip, įtariama, vogto paieška nuo lapkričio 1 d. buvo paskelbta Vokietijoje.

VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Latvį pasieniečiai uždarė į areštinę.

Motociklas saugomas Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close