Laukia panevėžiečių pasiūlymų dėl žaliųjų zonų tvarkymo

Šiemet Panevėžio miesto viešųjų erdvių – parkų ir skverų, gatvių skiriamųjų juostų ir kelkraščių – priežiūra pagal su Panevėžio miesto savivaldybe sudarytą sutartį rūpinasi UAB „Panevėžio specialusis autotransportas“.

Pasak Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Žibutės Gaivenienės, sudarytas ir bendrovei pateiktas preliminarus miesto viešųjų erdvių šienavimo planas. Šiemet į procesą kviečiami įsitraukti ir panevėžiečiai, tad gyventojai kviečiami pareikšti savo nuomonę apie šienaujamas zonas bei paslaugų kokybę el. paštu zolynai@psa.lt arba tel.: 8 607 777 60.

Šiuo metu prioritetai yra teikiami ir pirmiausia žolė pjaunama centrinėje miesto dalyje, viešosiose erdvėse, pagrindinių gatvių žaliosiose juostose ir kelkraščiuose. Pagal gautus gyventojų pasiūlymus planuojama papildyti prioritetines žolynų tvarkymo zonas.

UAB „Panevėžio specialusis autotransportas“ šiemet rūpinsis 500 ha plotų priežiūra – viešosiomis miesto erdvėmis: parkais ir skverais, gatvių skiriamosiomis juostomis ir kelkraščiais.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: