AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Laukiame moksleivių nuotraukų fotografijų konkursui „Panevėžys – mano miestas“

Panevėžio miesto savivaldybė primena: iki spalio 15 d. (imtinai) laukiame moksleivių nuotraukų fotografijų konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

Kviečiame fiksuoti atsinaujinančio, besikeičiančio miesto pokyčius, tai, ką matote gero, gražaus, įdomaus. O koks miestas be jūsų? Tad konkurse laukiame ir asmenukių, jūsų artimųjų miesto fone nuotraukų.

Konkurse dalyvauja Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4–6, 7–9 ir 10–12 klasių. Pateikdami nuotraukas nurodykite autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos ir fotografijos pavadinimą. Nuotraukas siųskite el. paštu [email protected] arba įrašę į CD diską, USB atmintuką atneškite į Švietimo skyrių (Laisvės a. 23). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų. 

Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d., skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt, „Facebook“ paskyroje ir spaudoje.

Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button