Laukiame moksleivių nuotraukų fotografijų konkursui „Panevėžys – mano miestas“

Panevėžio miesto savivaldybė primena: iki spalio 15 d. (imtinai) laukiame moksleivių nuotraukų fotografijų konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

Kviečiame fiksuoti atsinaujinančio, besikeičiančio miesto pokyčius, tai, ką matote gero, gražaus, įdomaus. O koks miestas be jūsų? Tad konkurse laukiame ir asmenukių, jūsų artimųjų miesto fone nuotraukų.

Konkurse dalyvauja Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jų darbai vertinami suskirsčius į 3 grupes: 4–6, 7–9 ir 10–12 klasių. Pateikdami nuotraukas nurodykite autoriaus vardą ir pavardę, klasę, telefono numerį, elektroninį paštą, mokyklos ir fotografijos pavadinimą. Nuotraukas siųskite el. paštu vladas.taucius@panevezys.lt arba įrašę į CD diską, USB atmintuką atneškite į Švietimo skyrių (Laisvės a. 23). Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų. 

Jos bus vertinamos atsižvelgiant į temos suvokimą, atspindėjimą, įgyvendinimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Laimėtojai bus išrinkti iki spalio 30 d., skelbiami Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt, „Facebook“ paskyroje ir spaudoje.

Konkurso laimėtojams bus įteikti Savivaldybės prizai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: