Ledo arena jau penktadienį atvers duris lankytojams!

Nors ir vėliau nei planuota, tačiau ne mažiau įspūdingai vasario 5-ą dieną Panevėžyje bus atidaryta ilgai laukta pramoga. Jau baigiami paskutinieji darbai ir gyventojai bei sportininkai galės pradėti naudotis degta Panevėžio ledo arena.

Nors orai pastarosiomis dienomis vis labiau primena pavasarį, tačiau panevėžiečiai žiemiškomis pramogomis dar galės pasidžiaugti. Panevėžio ledo arenoje jau baigiami paskutiniai darbai ir greitai jos galimybes galės išmėginti visi norintys. Kiek užsitęsę statybos darbai privertė arenos atidarymą atkelti net kelis kartus, tačiau jau oficialiai patvirtinta, jog areną galima eksploatuoti. Tad panevėžiečių, ir visų norinčių čiuožinėti ledu šiame mieste, jau penktadienį laukia renginys, o po jo, nemokamos pramogos.

Panevėžio ledo arena – dešimtoji dengta arena Lietuvoje, pirmoji pastatyta bendromis Nacionalinės ledo ritulio lygos bei Savivaldybės lėšomis.

Ledo ritulio komandos „Olimpas“ vadovų teigimu, arena įrengta itin kokybiškai ir pramogauti ant ledo joje bus galima ne tik žiemą, bet ir vėsesniais pavasario bei rudens mėnesiais.

Kol kas nėra tiksliai nuspręsta dėl arenos darbo laiko ir bilietų kainų. Visą tai artimiausiame posėdyje patvirtins miesto taryba.

Artūro Blažinsko teigimu, arena įrengta taip, kad joje bus galima organizuoti net tarptautines varžybas. O tai ypač džiugina ledo ritulio klubo „Olimpas“ sportininkus, kurie lig šiol treniravosi Šiauliuose.

Be to, ateityje planuojama rengti ir sporto būrelius vaikams.

Panevėžio ledo arenos atidarymas jau vasario 5-ą dieną, 17-ą valandą. Organizatoriai pažada smagią programą, bei unikalią diskoteką ant ledo.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: