Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Ledo arena veiks iki balandžio 15 d.

Nuo praėjusių metų spalio vidurio duris atvėrusios ledo arenos sezonas eina į pabaigą. Dar norintieji pačiaužyti tą padaryti gali iki balandžio 15 d.

„Smagu, kad arenoje renkasi ir ledo ritulininkai, ir įvairaus amžiaus čiuožimo ant ledo mėgėjai, entuziastai. Šiandien matydamas šiuos puikiai nusiteikusius panevėžiečius net neabejoju, kad ledo arena yra puiki investicija į panevėžiečių laisvalaikį bei užimtumą. Akivaizdu, kad Savivaldybės priimtas sprendimas suteikti galimybę senjorams nemokamai čiaužyti ledo arenoje pasiteisino, tą matau savo akimis“, – sakė ledo arenoje apsilankęs ir su gausiu čiaužančių senjorų būriu susitikęs Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Pasak ledo arenos administratoriaus Artūro Blažinsko, čia susidarė išties šauni senjorų bendruomenė. Jie į ledo areną įleidžiami nemokami nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 12 iki 14 val. Skaičiuojama, kad per sezoną nemokamai apsilankė apie 1000 senjorų. Treniruočių ir varžybų grafikas buvo įtemptas, čia treniravosi ne tik panevėžiečiai, bet ir svečiai iš Vilniaus, Kauno, Latvijos.

Dar norintys pasidžiaugti ledo arenos teikiamomis pramogomis tą gali padaryti iki balandžio 15 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 12 iki 16.30 val., penktadieniais nuo 14 iki 16.30 val., šeštadieniais nuo 10 iki 19 val., sekmadieniais nuo 12 iki 19 val. (prieš vykstant į ledo areną pasiteiraukite, ar nevyksta varžybos). Jei dėl ledo ritulio varžybų keistųsi lankytojų laikas, apie pasikeitimus informuojama pačioje ledo arenoje. Kilus klausimams, skambinkite tel.: 8 682 42131.

Pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 10 iki 12 val., ir nuo 17 val. iki 21 val. reguliariai vyksta ledo ritulio, dailiojo čiuožimo treniruotės. Vienkartinis įėjimo mokestis suaugusiems – 1 val. 3 Eur, moksleiviams, studentams – 1 val. 1,5 Eur, neįgaliesiems, pensininkams (pateikus dokumentą), vaikams iki 6 m. – nemokamai. Apsilankyti nemokamai ledo arenoje galima pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais nuo 12  iki 14 val.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: