Gamintojo nuotr.

Legendinės grupės „Metallica“ ture – transporto pasauliui gerai žinomas vardas

Istorinę partnerystę su visame pasaulyje puikiai žinoma, į Rokenrolo šlovės muziejų įtraukta sunkiojo metalo grupe „Metallica“ užmezgusi bendrovė „Iveco“ leidosi į neužmirštamą turą. Italijos transporto prekių ženklas prisideda prie pasaulinio rokerių turo M72 Europos etapo, kuris startavo gegužės mėnesį ir tęsis iki liepos. Jo metu legendinė grupė užpildys stadionus skirtinguose Senojo žemyno kampeliuose, o visa pasaulinė odisėja rugsėjo 29-ąją finišuos Meksikos sostinėje Meksike.

„M72 World Tour“ – tai nuo 2023-ųjų su pertraukomis besitęsiantis „Metallicos“ koncertinis turas po visą pasaulį, skirtas vienuoliktajam studijiniam grupės albumui „72 Seasons“, kuris buvo išleistas 2023 metų balandžio 14 dieną. Prie „Metallicos“ karavano prisijungę elektros energija ir gamtinėmis dujomis varomi „Iveco“ vilkikai bei mikroautobusai veža grupės narius ir jų įrangą į koncertų vietas Miunchene (Vokietija), Helsinkyje (Suomija), Kopenhagoje (Danija), Varšuvoje (Lenkija) ir Madride (Ispanija).

„Labai džiaugiamės galėdami leistis į greitkelį su šia nuostabia grupe ir jos komandos nariais alternatyviaisiais energijos šaltiniais varomomis mūsų transporto priemonėmis. Taip įprasminame mūsų bendrą pašaukimą remti tvarias bendruomenes ir plėsti pasaulines gerumo ribas“, – teigė „Iveco Group“ sunkvežimių verslo padalinio prezidentas Luca Sra.

Koncertų trupei ir jos įrangai pervežti „Iveco“ skyrė tiek visiškai elektrinį „S-eWay“, tiek gamtinėmis dujomis varomą „S-Way Metallica Special Edition“ vilkikus, nudažytus grupės „72 Seasons“ albumo spalvomis. Juodi matiniai kėbulai išraiškingai kontrastuoja su ryškiai geltonai dekoruotais kabinų šonais, o priekinės grotelės padabintos ikoniškuoju „Metallicos“ logotipu.

Elektrinis „eDaily“ ir gamtinėmis dujomis varomas „Daily Natural Gas“ mikroautobusai taip pat papuošti „Special Edition Metallica“ atributika ir nudažyti specialiu atspalvių deriniu. Šiais automobiliais grupės nariai vežiojami į koncertus. Žaliosios transporto priemonės prisideda prie grupės „Metallica“ siekio sumažinti anglies dvideginio pėdsaką kiekviename koncerte, kad šou verslas taip pat taptų tvaresnis.

Be to, organizatoriai skelbia įvairias iniciatyvas, siekdami įtraukti į projektą muziką mėgstančius vilkikų vairuotojus. Pavyzdžiui, jie kviečiami atsiųsti vaizdo įrašų, kuriuose atlieka „Metallicos“ kūrinius, ir taip laimėti bilietų į koncertus. Šis kvietimas galioja visiems vairuotojams, nepaisant to, kokios markės vilkikus jie vairuoja.

Tiek „Iveco“, tiek „Metallica“ daug dėmesio skiria aplinkos apsaugai ir socialinei atsakomybei. Italijos prekių ženklas yra pagarsėjęs savo įsipareigojimu žaliajam transportui. Savo ketinimų rimtumą jis įrodo ilgalaikėmis investicijomis į alternatyviąsias galios sistemas.

„Iveco Group“ grupės narė „Iveco“ yra pasiryžusi iki 2040 metų pasiekti nulinį anglies dvideginio pėdsaką. Ji taip pat ir toliau rems nuo stichinių nelaimių ir karo nukentėjusias bendruomenes, vykdys edukacines programas pažeidžiamam jaunimui ir aukos maisto nepriteklių patiriantiems žmonėms.

Šios programos puikiai dera su „Metallicos“ įkurto fondo „All Within My Hands“ iniciatyvomis. Grupės gastrolių metu fondas remia vietinius maisto bankus. Jis taip pat vykdo „Metallica Scholars“ darbuotojų švietimo projektą, remiantį bendruomenių mokslo įstaigas ir, kur įmanoma, prisideda prie pagalbos ištikus įvairioms nelaimėms. Tad šių partnerių veikla padeda siekti geresnės ateities.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: