Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-26

Legendinis „skambutis” Sigutis Jačėnas grįžta į „Teleloto“

Per LNK rodomos loterijos „Teleloto“ žiūrovai ir žaidėjai vėl išgirs emocingąjį aktoriaus Sigučio Jačėno (52 m.) šūksnį „Skambutis!“. Pirmasis ir legendinis seniausio Lietuvos loterijos žaidimo vedėjas vėl pasirodys TV eteryje.

Pastaruosius devynerius metus Klaipėdoje gyvenantis aktorius ir režisierius S.Jačėnas retai matomas viešumoje. Į kultūrinius projektus pasinėręs menininkas iš uostamiesčio į sostinę atvyks specialiai šventinio 1000-ojo „Teleloto“ lošimo proga.

„Žinau, kad visiems labiausiai įsiminė mano legendinis „skambutis!“. Dar ir dabar kartais šį žodį žmonės gatvėje šūkteli mano adresu. Keista, kad iki šiol atsimena. Bet dėl to tikrai neliūdžiu ir nepykstu. Gerai, kad atpažįsta“, – linksmai kalbėjo S. Jačėnas.

„Teleloto“ laikus jis pats prisimena su nostalgija.

„Tai buvo pirmas toks žaidimas Lietuvoje, kuris leido žaidėjams dalyvauti beveik gyvai. Jaučiausi taip, tarsi kiekvieną sekmadienį būčiau kiekvieno žmogaus namuose. Ir aš buvau pirmas šios loterijos vedėjas. Smagu būti pirmam“, – sakė aktorius.

1000-ajame „Teleloto“ lošime birželio 7-ąją 19 val. per LNK kartu su dabartiniu žaidimo vedėju Vyteniu Sinkevičiumi prisimins, kaip šis žaidimas atrodė pirmaisiais savo gyvavimo metais, papasakos įspūdžius iš susitikimo su pirmuoju „Teleloto“ milijono laimėtoju ir, pabandys įsijausti į jau gerokai pasikeitusio žaidimo vedėjo vaidmenį.

Šventinio lošimo proga „Teleloto“ žaidėjų laukia ne tik archyviniai kadrai ir įdomūs faktai iš žaidimo istorijos, bet ir galimybė tapti šios istorijos dalimi: bus galima laimėti 1000 prizų, naujausią „VW Passat“ ir daug pinigų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: