Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-05-22

Lemiama „Neptūno“ ir „Ryto“ dvikova – per LNK televiziją

Lietuvos krepšinio lygos kovos jau šį savaitgalį gali pirmą kartą žengti į didžiausią LNK grupės kanalą.

Jei „Betsafe–LKL“ pusfinalio serijoje tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ komandų prireiks trečiųjų rungtynių, jos būtų transliuojamos per LNK televiziją.

Transliacija sekmadienį prasidėtų 19 val. ir tęstųsi iki 21.30 val.

Iš karto po krepšinio transliacijos LNK televizijos eteriu bus transliuojama speciali laida apie Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimus.

„LKL nuolat populiarėja ir stiprėja – šia transliacija per didžiausią grupės kanalą LNK atkreipsime dar didesnį dėmesį į nacionalinę krepšinio lygą ir pritrauksime dar daugiau žiūrovų į LKL finalinę seriją per BTV. Tai diena, kai Lietuvą renka savo prezidentą, simboliška, kad ji gali būti ir diena, ir kai paaiškės, kas kovos LKL finale“, – sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

„Betsafe–LKL“ pusfinaliai prasidėjo vakar rungtynėmis Kaune tarp „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ – pergalę 78:58 iškovojo „Žalgiris“, žengęs pirmą žingsnį finalo link. Šį vakarą į pirmą pusfinalio kovą stos „Neptūnas“ ir „Rytas“.

Serijose kovojama iki dviejų pergalių, o antrosios pusfinalių rungtynės vyks ketvirtadienį Panevėžyje ir penktadienį Vilniuje.

Visas pusfinalio rungtynes darbo dienomis nuo 18.30 val. transliuos BTV televizija, antrą sezoną rodanti karščiausias „Betsafe–LKL“ kovas.

Jei prireiks trečiųjų pusfinalio serijos rungtynių, jos vyktų šeštadienį („Žalgiris“–„Lietkabelis“ 17 val. per BTV) ir sekmadienį („Neptūnas“–„Rytas“ 19.10 val. per LNK).

Lemiamoms kovoms LKL parengė naujovių – prieš rungtynes ir po jų komandų tarp studijos ekspertų bus sezonus jau baigusių LKL klubų trenerių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: