Lemiamoje laidoje pasirodys ir Panevėžio „Vanilinis dangus“

Didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ dalyvių – keturių stipriausių chorų – šį sekmadienį, 19.30 val., tiesioginiame TV3 eteryje laukia paskutinis, lemiamas mūšis. Į kovą be taisyklių kils Šiaulių choras „Chameleonas“, Jonaviškių „Pavasario“ choras, Lietuvos aklųjų choras „Feniksas“ ir Kauno „Plieninis“ choras. Visi jie ruošia po du įspūdingus, pačius geriausius savo pasirodymus.

Finalininkai ruošia ir specialias muzikines dovanas, skirtas Mamos dienai. Nuskambės viena gražiausių dainų mamai – „Aš labai myliu savo mamą“ su vaikų choru Džimba, savo kūrinį „Mamai“ dovanos dainininkas Sasha Song, Šiaulių choras su generole Laura Remeikiene atliks savo autorinę dainą, skirtą mamai, o Stano su savo choru mamoms ruošia naują kūrinį.

Lemiamoje laidoje pasirodys ir projektą jau palikę chorai – Panevėžio „Vanilinis dangus“ ir Tauragės „Auksinis“ chorai.

Negana to, finalininkus sveikins ir ypatingą dainą pristatys buvę „Chorų karų“ generolai bei dainininkai, gimę šiame TV3 projekte. Kas jie, paaiškės sekmadienį.

„Chorų karų“ laimėtojus rinks tik TV3 žiūrovai, balsuodami telefonu ir internetu. Projekto komisija – Rūta Ščiogolevaitė, Kristina Zmailaitė, Vitalijus Cololo ir Vytautas Lukočius – turės tik patariamąjį balsą.

Nugalėtojams atiteks 5000 eurų prizas, antros vietos laimėtojams – 2000 eurų prizas.
„Chorų karai“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: