Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-30

Lemiamos Lietuvos ir Latvijos rungtynės 3×3 olimpiniame atrankos turnyre – jau šiandien: „Visą širdį paliksime aikštelėje“

Įnirtinga kova Austrijoje dėl kelialapio į Tokijo olimpines vasaros žaidynes tęsiasi – jau visai netrukus paaiškės, kurios komandos 3×3 krepšinio olimpiniame atrankos turnyre gaus laiminga bilietą į pagrindinį turnyro etapą Japonijoje. Lemiamos rungtynės, kurias žiūrovai kviečiami stebėti per TV6 ir TV3 Play, šiandien popiet laukia ir Lietuvos rinktinės.

Sėkmingai pasirodžius ketvirtfinalyje, lietuviai jau šį sekmadienį, 15 val., varžysis su kaimynais latviais.

Ketvirtadienį Lietuvos rinktinės krepšininkai sėkmingai įveikė Kazachstaną, tačiau vėliau pralaimėjo JAV rinktinei. Šeštadienį Lietuva laimėjo abi kovas – tiek prieš Pietų Korėją, tiek ir prieš Belgiją, šitaip sėkmingai baigdama grupės kovas.

„Latvių tikėjomės – išsiaiškinsime stipriąsias ir silpnąsias jų puses. Visi suprantame, kad esame viena naktis iki kiekvieno iš mūsų čia esančių svajonės išsipildymo, todėl tos svajonės lengvai neatiduosime. Kovosime. Niekas iš tų, kurie čia žaidžia, šitaip arti tos svajonės dar nebuvo. Tačiau tai – pati stipriausia komanda šiame turnyre. Manau, kad pusfinalis bus lengvesnis, nei ketvirtfinalis. Turėsime lemtingą, brolišką kovą“, – prieš rungtynes kalbėjo rinktinės treneris Dainius Novickas.

Įnirtingos kovos, kurioje reiks išsitraukti savo kozirius, tikisi ir krepšininkas Darius Tarvydas. „Tai – pati svarbiausia varžovė, kokia tik gali būti šiame turnyre. Gaila, kad turime su latviais susitikti ketvirtfinalyje, bet situacija yra tokia – šį iššūkį turime priimti. Gera žinia, kad puikiai pažįstame žaidėjus. Treneris paruoš planą, pasiruošime ir eisime kovoti. Galiu prižadėti, kad tikrai save atiduosime, visą širdį paliksime aikštelėje. Tikiuosi, kad sėkmė lydės mus ir iškovosime šią sunkią pergalę“, – sakė jis.

Gegužės 26-30 dienomis Austrijoje vykstantį intriguojantį 3×3 krepšinio olimpinį atrankos turnyrą, kuriame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė, TV3 grupė kviečia stebėti žiūrovams pačiu patogiausiu būdu. Mačus, kuriuose žais ir Lietuvos trijulių komanda, stebėkite per TV6 ar internetu per TV3 Play platformą, o svarbiausias sporto pasaulio naujienas sekite, ir apie tai, kaip Austrijoje vykstančiame 3×3 krepšinio olimpiniame atrankos turnyre seksis Lietuvai, skaitykite naujienų portale tv3.lt.

Lemiamos lietuvių ir latvių varžybos – jau šiandien, 15 val. per TV6 ir TV3 Play – https://bit.ly/3fOhagQ!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: