Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-05-05

Lengvaatletė Gintarė Zenkevičiūtė karantiną su mylimuoju leidžia egzotiškoje Gvadelupėje: sąlygos griežtos

Lietuvos rekordininkė, lengvaatletė, Gintarė Zenkevičiūtė šiuo metu yra įstrigusi toli nuo Lietuvos. Sportininkė karantiną leidžia Karibuose, Gvadelupės saloje. Gintarės mylimasis Tristanas yra gvadelupietis. Pora susipažino prieš ketverius metus, jiedu Amerikoje studijavo viename universitete.

Kai prasidėjo koronavirusas, Tristanas buvo gimtinėje, o Gintarė – Paryžiuje. Supratusi, kad situacija rimta ir vienai gali tekti ilgą laiką sėdėti mažame bute Prancūzijos sostinėje, Gintarė išskubėjo pas mylimąjį.

„Nusipirkau bilietą atskristi čia dviem savaitėms, bet esu jau beveik du mėnesius. Dabar mes laukiame tolimesnių prezidento Makrono nurodymų, kaip elgtis toliau. Žiūrėsime, kada galėsime grįžti į Europą. Kol kas gyvename laukimu“, – iš Prancūzijai priklausančios salos LNK laidai KK2 šį antradienio vakarą, 19.30 val., pasakos Gintarė.

Saloje galioja labai griežtas karantinas, į lauką išeiti galima tik su leidimu.  „Mano veikla – bėgiojimas, jis man yra leistinas kiekvieną dieną iki valandos. Turiu užpildyti deklaracijos formą ir su ja bėgioti, jeigu mane, tarkim, sustabdys policija“, – pasakos Gintarė.

Gerai, kad Gintarės būsimieji uošviai Gvadelupėje gyvena gerai, turi namą su baseinu, rūpinasi ja. Kadangi karantinas, Gintarei labai sunku treniruotis lengvosios atletikos varžyboms. Todėl ji daug dėmesio skiria kitam savo hobiui – dainavimui.

Gintarė šiais metais dalyvavo prestižiniame šou „Lietuvos balsas“ ir pasiekė nokautus.

Kadangi dabar visos scenos uždarytos Gintarė savo dainas kelia į „Instagramą“.

Visas pasakojimas iš egzotiškosios Gvadelupės – šį antradienio vakarą, 19.30 val., populiarioje LNK laidoje KK2.

Nuotraukos – iš Instagramo


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: