Lengvaatletė užėmė aukštą trečią vietą

Paėjusį šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atviros taurės varžybos ir Lietuvos sporto klubų žiemos varžybos. Geriausiai iš Panevėžio KKSC sportininkų sekėsi trenerės Aldonos Dobregienės sportininkei Urtei Bačianskaitei, kuri šuolio į tolį rungtyje suaugusiųjų tarpe užėmė aukštą trečią vietą. Urtės rezultatas- 5,76 m.

Nuo pirmos vietos ją skyrė tik 22 cm. Vietas dešimtukuose iškovojo 60 m sprinteriai- Džiugas Juška, treniruojamas P.Fedorenkos, buvo devintas, o Evelina Savickaitė- dešimta. Jos treneris A. Sniečkus. 400 m bėgime A.Staurylaitė užėmė 7 vietą.

Džiugas Juška ir Urtė Bačianskaitė vasario mėn. atstovaus Lietuvos rinktinei draugiškame mače Lietuva- Baltarusija.