Lenkija uždraus į šalį įvažiuoti visiems Rusijoje registruotiems automobiliams

Lenkija įveda papildomus apribojimus į šalį bandantiems patekti Rusijos piliečiams. Pernai Lenkija ir trys Baltijos valstybės uždraudė atvykti rusų turistams po to, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, praneša Lenkijos naujienų agentūra PAP.

Lenkijos vidaus reikalų ir administracijos ministras Mariuszas Kaminskis šeštadienį surengė spaudos konferenciją prie sienos su Baltarusija ir paskelbė apie papildomus suvaržymus.

„Rugsėjo 8 d. Europos Komisija paskelbė gaires draudžiančias Rusijoje registruotų automobilių patekimą į ES. Todėl šis draudimas Lenkijos pasienyje bus taikomas nuo rytojaus ir įsigalios šiandien vidurnaktį“, – ministras sakė šeštadienį.

Jis paaiškino, kad jokie Rusijoje registruoti lengvieji automobiliai negalės patekti į Lenkijos teritoriją.

„Draudimas jau buvo taikomas Rusijos sunkvežimiams. Dabar mes užbaigiame šį reikalą. Jokie Rusijos automobiliai neįvažiuos į Lenkiją“, – pabrėžė M. Kaminskis.

Draudimas galios visiems automobiliams – komerciniams ir asmeniniams – nepaisant to, ar jų savininkai yra Rusijos, ar kitos valstybių piliečiai.

„Tai dar vienas sankcijų elementas taikomas Rusijai ir jos piliečiams dėl žiauraus karo Ukrainoje, dėl to, kad Rusijos valstybė šiandien kelia pavojų tarptautiniam saugumui“, – pridėjo Lenkijos vidaus reikalų ministras.

Karolis Broga (PAP (EN))


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: