TV3 nuotr.

Leo ir Bružas iškeliauja į Graikiją: kuriam už nakvynę teks padirbėti vietiniame ūkyje?

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šį vakarą žiūrovus pasinerti į nuotykius kartu pakvies TV3 vasaros sezono hitas – kelionių šou „Metam monetą“. Projekto vedėjais tapę aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leidžiasi jau į trečiąją kelionę. Šįkart jiedu lankysis saulėtojoje Graikijoje.

„Mes ne tik keliaujame ir dalinamės patirtimi, kaip smagiai praleisti atostogas švaistant pinigus į kairę bei dešinę, bet ir pateikiame siūlymų, ką nuveikti tada, kai kišenėse švilpauja vėjai… Jau netrukus nusileisime Peloponeso pusiasalyje, Graikijoje, o kaip keliausime toliau, pamatysime netrukus… Metam monetą!“ – su televizijos žiūrovais sveikinsis projekto vedėjai.

Pagal projekto taisykles, atvykę į naują šalį, dar būdami oro uoste, vedėjai meta monetą. Pastaroji nulemia abiejų kelionių biudžetus: tas, kuris atspėja, kas iškris, gauna belimitę kortelę ir gali leisti laiką visiškai neskaičiuodamas pinigų. Tuo tarpu kitam vedėjui visai savaitgalio kelionei skiriama vos 100 eurų.

„Nuo oro uosto iki Patrai miesto automobiliu – beveik valanda kelio. O iki artimiausios autobuso stotelės – ne vienas kilometras. Tokį atstumą įveikti karštyje tikrai nėra lengva. Pabandysiu susitarti su taksistais, nors dažnai taksi kaina iš oro uosto būna nemaža. Pasižiūrėsime, kiek kelionė gali kainuoti čia…“ – naiviai tikėsis vedėjas, nuo kurio fortūna šį kartą nusisuko.

Tuo tarpu kitas keliautojas, kuriam pavyks atspėti mestos monetos burtus, mėgausis komfortiška kelione naujutėlaičiu S klasės Mersedesu su privačiu vairuotoju. Pastarasis keliautoją nuveš į geriausią Graikijos penkių žvaigždučių viešbutį. Čia šios laidos turtuolio lauks „viskas įskaičiuota“ pasiūlymas!

Bičiuliai Leo ir Bružas pažada, jog ši kelionė – ne išimtis. Jie ir vėl nori įrodyti, jog smagiai atostogauti, pailsėti bei pasisemti atmintyje išliksiančių įspūdžių, gali kiekvienas. Ir visai nesvarbu, kokį biudžetą jis turi. Graikija tam – puikus pasirinkimas.

„Kas galėjo pagalvoti, kad Graikija kažkada buvo uola po vandeniu ir susidarė tik Europai susidūrus su tektonine plokšte? Štai ir dabar važiuojame tarp kalnų, kalvų, ant kurių stūkso senovinės pilys – nuostabus kraštas!“ – laidoje pasakos Leo.

Aktorius A. Bružas taip pat negailės komplimentų istorija ir kultūra garsėjančiam kraštui bei atskleis, dėl kokio vieno produkto čia turėtų atvykti kiekvienas. „Čia rasite kokybiškiausią alyvuogių aliejų pasaulyje. Šis kraštas – tai tikras rojus dievinantiems skanų maistą. Labai smagu, nes ir vietiniai gyventojai svečius pasitinka itin svetingai“, – džiaugsis improvizacijų meistras.

Mitais ir legendomis apipintas Peloponeso pusiasalis Graikijos pietuose, skalaujamas Jonijos jūros, šalies perlu vadinamas ne veltui. Tai vieta, kur turizmo sezonas trunka beveik visus metus: pavasaris idealiai tinka laukiniams žygiams, alpinizmui, vandens sportui, o karšta vasara – geriausias laikas mėgautis gamta ir paplūdimiais su švelniu it aksomas smėliu, kurių Graikijoje yra itin gausu.

Kol šį savaitgalį turtuoliu tapsiantis vedėjas mėgausis vienu prabangiausių pusiasalio viešbučiu, kito laidos vedėjo lauks iššūkis, kur pernakvoti, mat surasti pigią nakvynę sezonui įsisiūbavus – užduotis ne iš lengvųjų. Laimei, kitam vedėjui pavyks surasti svetingą graikų šeimą, kuri jam sutiks duoti solidžią nuolaidą nakvynei. Tiesa, mainais už tai, šio žmogaus lauks nelengvas pusdienis dirbant laukuose, svilinant dideliam karščiui!

Kuris iš vedėjų keliaus prabangiai ir laiką leisdamas jachtose, nuostabaus grožio paplūdimiuose, prabangiuose restoranuose bei vyno degustacijose, o kuriam teks suktis iš padėties ir keliauti po saulėtąjį kraštą vos su 100 eurų kišenėje? Visa tai paaiškės jau šiandien!

Laida „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val., tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: