TV3 nuotr.

Leo ir Bružas keliauja į Turkiją: kol vienas skęs prabangoje, kito laukia nakvynė lauke

Kaip kiekvieną sekmadienį, taip ir šį vakarą TV3 vasaros sezono topu tapęs kelionių šou „Metam monetą“ kviečia pasinerti į smagiausius nuotykius! Projekto vedėjais tapę aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leidžiasi jau į ketvirtąją kelionę. Šįkart jiedu lankysis lietuvių pamėgtoje Turkijoje.

„Sveiki, brangūs žiūrovai! Mes ir vėl keliame sparnus ir dalinamės įspūdžiais bei patarimais, kaip galima keliauti ir turint absoliučią laisvę bei visiškai neskaičiuojant, ir tuomet, kai kišenėje – vos 100 eurų…“ – su televizijos žiūrovais tiesiai iš oro uosto sveikinsis projekto vedėjai.

Kaip visuomet, Leo ir Bružas savo savaitgalio likimą išsiaiškins mesdami monetą. Pagal projekto taisykles, atvykę į naują šalį, dar nepalikę oro uosto, vedėjai meta monetą, kuri nulemia abiejų kelionių biudžetus. Tas, kuris atspėja, kas iškris, gauna belimitę kortelę ir gali leisti laiką visiškai neskaičiuodamas pinigų. Tuo tarpu kitam vedėjui visai savaitgalio kelionei skiriama vos 100 eurų, įskaitant visas išlaidas.

Metus monetą paaiškėjo, jog vienas iš charizmatiškųjų aktorių šį savaitgalį praleis išskirtinai prabangiai…

„Tokia ta turtuolio dalia – manęs jau laukia 2022 metų Porsche Taycan… Tai – greitas ir dinamiškas, 408 arklio galių, baltutėlis it sniegas žirgas, komfortišku odiniu salonu, su asmeniniu vairuotoju visam savaitgaliui!“ – džiaugsis laimingasis keliautojas.

Tuo tarpu kitam nuotykių ieškotojui, kuriam nepavyks atspėti mestos monetos burtų, netikėtai nusišypsos sėkmė – kelionių įspūdžių ištroškusiam, tačiau pinigų stokojančiam keliautojui nieko nekainuos kelionė autobusu!

„Turkijos regione, Antalijoje, yra net keli viešojo transporto tipai. Populiariausi – vietos autobusai, vadinamieji „dolmušai“, stotelėse stojantys tik tuomet, jei yra juos stabdančių keliautojų. Apie norą išlipti vairuotojui reikia pranešti tiesiog sakant „DUR“, o bilietas tekainuoja keletą eurų. Tiesa, jei pataikysite valstybinių švenčių metu, taip, kaip aš šįkart, keliausite nemokamai“, – pasakos keliautojas.

Bičiuliai Leo ir Bružas, kaip ir kiekvienoje kelionėje, nestokos puikaus humoro jausmo ir dar kartą įrodys – keliauti gali visi, o Turkija tam net labai tinka!

„Kurortinis miestas Kemeras – vienas miškingiausių, besidriekiantis Tauro kalnyno papėdėje. Miestas įsikūręs istoriniame Likijos regione, todėl čia yra ką patyrinėti ir istorijos mėgėjams“, – pasakos Leonardas.

Kitas užkietėjęs keliautojas A. Bružas pasakos apie vieną svarbiausių Romos imperijos centrų buvusią Antaliją. Ši, skalaujama Viduržemio jūros, šiandien yra geidžiamiausia turistų poilsio vieta. „Didžiausias Antalijos provincijos pranašumas – didelis kurortų pasirinkimas, vienas nuo kito besiskiriančių gamta. Man, mėgstančiam žalumą ir tyrą orą, tai – didžiulis privalumas“, – sakys aktorius.

Kemeras, kuriame keliautojai ir leis savaitgalį, yra vienas didžiausių ir populiariausių kurortų Turkijoje. Taip jis vadinamas ne veltui. 2020 metais Turkijos valdžia nusprendė suskaičiuoti, koks kurortas yra pažangiausias. Kemeras užėmė garbingą trečiąją vietą visoje Viduržemio jūros pakrantėje! Viešbučių pasirinkimas čia – nuo kuklių, ekonominės klasės iki prabangių – tiesiog milžiniškas. Tad „Metam monetą“ keliautojams – tai puiki vieta jų nuotykiui.

Kuris iš vedėjų keliaus prabangiai ir laiką leis besimėgaudamas išskirtiniais restoranais, adrenalino kupinomis pramogomis ir įspūdinga privačia vila su penkių asmenų aptarnaujančiu personalu? O kuriam teks suktis iš padėties, dėl maisto derėtis su vietiniais prekeiviais ir net nakvoti paplūdimyje?

Kelionių šou „Metam monetą“ – jau šiandien, 19.30 val. tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: