TV3 nuotr.

Leo ir Bružas leidžiasi į paskutinę kelionę: kuo bičiulius patraukė svetingasis Sakartvelas?

Šį sekmadienį aktoriai, bičiuliai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į paskutinę TV3 projekto „Metam monetą“ kelionę. Šįkart jie lankysis lietuvių pamiltame Sakartvele. Kokia lemtis draugų laukia paskutinėje kelionėje?

„Vykstame Batumio miestą ir nekantraujame pamatyti, kas gi mūsų laukia šį kartą. Žinome, jog kartvelai – ypatingai draugiški žmonės, tad neabejojame, jog paskutinė mūsų kelionė nustebins kaip niekada anksčiau“, – įsitikinę projekto vedėjai.

Pietvakarių Sakartvele, Adžarijoje esantis Batumis, iš vienos pusės yra skalaujamas Juodosios jūros, o iš kitos – apsuptas Kaukazo kalnų. Miestas pastaraisiais metais keliautojams tampa vis patrauklesne atostogų oaze.

Batumis pasitinka moderniais viešbučiais, naujomis aikštėmis, parkais ir skulptūrų kompozicijomis. Batumio kurortas keliautojus labiausiai vilioja švelniu klimatu, kalnais apsupta pakrante, aktyviomis pramogomis ir nuolat šurmuliuojančiu miestu.

Kaip visuomet, Leo ir Bružas savo savaitgalio likimą išsiaiškins mesdami monetą. Pagal projekto taisykles, atvykę į naują šalį, oro uosto prieigose, vedėjai meta monetą, kuri nulemia abiejų kelionių biudžetus. Tas, kuris atspėja, kas iškris, gauna belimitę kortelę ir gali leisti laiką visiškai neskaičiuodamas pinigų. Tuo tarpu kitam vedėjui visai savaitgalio kelionei skiriama vos 100 eurų.

„Nežinau, kada kitą kartą galėsiu taip prabangiai praleisti savaitgalį, tad noriu pasimėgauti! Vos išėjęs iš oro uosto, esu priimamas kaip garbingiausias svečias – vietiniai mane pasitinka su muzika ir tradiciniais liaudies šokiais! Beje, ar minėjau, jog visą šį savaitgalį po Batumį keliausiu su prabangiu S klasės „Mercedes“ automobiliu ir privačiu vairuotoju?“, – šio sekmadienio laidoje džiaugsis šį kartą fortūnos „pabučiuotas“ keliautojas.

Tuo tarpu kitam nuotykių ieškotojui, kuriam nepavyks atspėti mestos monetos burtų, teks ne juokais pasukti galvą, kur šį savaitgalį apsistoti. Ką jau kalbėti apie transporto iki miesto centro paieškas…

„Ką lems moneta – niekas niekada nežino, o taisyklės yra taisyklės… Nuo oro uosto iki Batumio miesto centro automobiliu yra vos penki kilometrai, o Sakartvelas, kaip žinia, gana pigi šalis. Tad susitaikęs su varguolio dalia, patraukiu į taksi vairuotojo medžioklę…“ – laidoje sakys keliautojas.

Paskutinėje sezono laidoje, bičiuliai Leo ir Bružas, kaip visada nestokos puikaus humoro jausmo ir dar kartą įrodys, jog keliauti gali visi. O Sakartvelas ypatingai tinka tiems, kurie nori puikių įspūdžių, bet yra linkę pataupyti!

„Kiekvienas, paklaustas apie įspūdžius, kuriuos paliko Sakarvelas ir šios nuostabios šalies žmonės, neabejotinai pasakys, kad tai – itin svetingų žmonių, nuostabaus kraštovaizdžio ir skanaus vyno kraštas. Dabar tuo įsitikinau ir pats!“ – pasakos laidoje Leonardas.

Improvizacijų meistras A. Bružas teigs itin besidžiaugiantis, jog paskutinė jų kelionė yra būtent į Batumio miestą – šiandien jis savo modernumu neatsilieka nuo geriausių Italijos ir Prancūzijos pajūrio kurortų. „Graikiškos kilmės Batumio miesto pavadinimas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „gili įlanka“. Šis miestas tiesiog užburia savo autentika“, – pasakos aktorius.

Kiekvienas, atvykęs į Sakartvelo perlu vadinamą Batumį, yra priimamas kaip laukiamiausias svečias. Per metus miestą aplanko beveik 2,5 milijono turistų iš viso pasaulio. O dėl modernių, naktimis įspūdingai šviečiančių ir kasmet vis naujai išdygstančių dangoraižių, Batumis jau dabar yra vadinamas būsimuoju Dubajumi!

Kuris iš vedėjų keliaus neskaičiuodamas ir laiką leis besimėgaudamas gardžiais valgiais, jachta, ekstremaliomis pramogomis bei prabangiausiu Batumio viešbučiu? O kuriam teks suktis iš padėties, valgyti turguje ir nakvynės įsiprašyti pas svetinguosius vietinius?

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val. tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: