TV3 nuotr.

Leo ir Bružas leidžiasi į tolimas keliones: kuris taps ponu, o kuris bandys išgyventi vos už kelis eurus?

Geri draugai, aktoriai bei laidų vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bru­žas šią vasarą leisis į neįtikėtinus nuotykius, o visus TV3 žiūrovus jiedu šią avantiūrą kvies patirti kartu. Įvairios šalys ir absoliučiai skirtingi potyriai – kelionių šou „Metam monetą“ nepaliks abejingų ir kiekvieną sekmadienį pažers daugybę intrigų! Didysis vasaros nuotykis prasidės jau visai netrukus – nuo birželio 5 dienos. Kiekvienoje išvykoje naujos kelionių laidos vedėjų laukia daug siurprizų ir netikėtumų, mat vyrai keliaus labai skirtingomis sąlygomis… Projekto anonsas: https://bit.ly/3M48OAH  Vedėjai žiūrovams nieko nelaukdami imasi pasakoti itin intriguojančias projekto taisykles. „Kiekvienos kelionės metu, dar būdami oro uoste, mesime monetą. Ypatinga sėkmė kas kartą nusišypsos tam, kuris gebės nuspėti, kas iškris – herbas ar skaičius. Būtent šio iš mūsų dviejų lauks ypatingas prizas – ne tik banko kortelė su neribotu biudžetu, bet, žinoma, ir visas svajones galinti įgyvendinti kelionė po svečią šalį…“, – intriguoja vienas iš laidos vedėjų, A. Bružas. Tiesa, visai kitokia kelionė tuo pat metu lauks antrojo vedėjo. „Kitam kaip reikiant teks susiveržti diržus – visam savaitgaliui jis teturės vos 100 eurų! Už šią sumą ne tik teks prasimanyti kuklesnę nakvynės vietą ir rasti pigesnį kąsnį, bet ir pažinti tą pačią šalį per kur kas mažiau atsieisiančias pramogas“, – tęsia pasakojimą ir antrasis vedėjas L. Pobedonoscevas. Tačiau nepaisant to, kuriam nusišypsos sėkmė, abu keliautojai įsitikinę – jiems tikrai pavyks įrodyti, jog atostogauti, pažintį kitą šalį, jos kultūrą bei žmones galima labai įvairiai. Ir visai nesvarbu – lepinatės įspūdinga prabanga, ar patiriate tokius tikrus nuotykius, kurie pinigais nė nėra įvertinami.

Charizmatiškasis aktorius A. Bružas sako, jog šis šou jam, kaip žmogui, yra visiška nežinomybė, kuri gali arba labai gąsdinti, arba, gebant improvizuoti, priešingai – intriguoti.

„Improvizacijoje nežinomybė yra vienas pagrindinių faktorių, nes mes niekada nežinome, ką sukursime, kokią gausime temą, pasiūlymą. Taip ir čia – mes nežinosime, kaip viskas bus iki tol, kol neiškris herbas arba skaičius. Šiame šou nėra konkretaus scenarijaus, mes nežinome, kur būsime ir ką veiksime, nes viską nulemia monetos metimas jau atvykus į svečią šalį“, – sako A. Bružas.

Tiesa, tas, kuriam nusišypso sėkmė, kelionėje gali būti ramus – visais jo kelionės rūpesčiais 24 valandas per parą rūpinsis kelionių organizatorius. O štai vedėjas, kuriam pasisekė mažiau, savo visa kelione už 100 eurų turės pasirūpinti pats.

Improvizacijų meistras A. Bružas pabrėžia, jog nežinomybė sukuria azartą bei jaudulį. „Labai įdomu pamatyti, kiek daug yra įvairių galimybių ir kiek daug gali nuveikti net ir su labai ribotu biudžetu. Tikiuosi, kad ir žiūrovams bus įdomu stebėti ir pajausti tai, ką mes su Leonardu patirsime būdami šiame nuotykyje, ir kaip mes, pakliuvę į įvairias situacijas, sugebėsime surasti sprendimus bei išsisukti“, – kalba aktorius.

Audriaus bičiulis, aktorius L. Pobedonoscevas sako, kad sulaukęs kvietimo tapti tokio šou herojumi, nedvejodamas sutiko. Tai jis padarė dėl kelių priežasčių. „Pirmiausia, tai su A. Bružu visada yra smagu. Mūsų tandemas yra patikrintas laiko ir patirčių, kurias atlaikytų ne kiekvienas. Antra, kodinis žodis yra kelionės. Po pandemijos tai yra savotiškas atokvėpis, laisvės gurkšnis. O trečia – tai dėl pačio žaidimo. Šio formato taisyklės labai intriguoja!“ – pasakoja L. Pobedonoscevas.

L.Pobedonoscevas pasakoja esantis „laukinis“ žmogus, kuriam patinka klajoti po naujas kultūras, pažinti žmones, kvailioti, o šis nuotykis, kaip pats sako, jam kvepia laisve. „Tai iššūkis, kuris asocijuojasi su žaidimu, azartu, galimybe lavinti derybų įgūdžius, įeiti į kontaktą ir gal netgi susirasti naujų draugų“, – sako aktorius.

Leo pasakoja, jog keliaudamas su šeima ar draugais jis renkasi ekonomiškas nakvynes, o maitintis mėgsta ten, kur valgo vietiniai ir pripažįsta, jog daugiausiai investuoja į patirtis bei pramogas.

„Susipažinti, paragauti ir išbandyti“, – taip savo tobulą dieną tobuloje kelionėje įsivaizduoja Leonardas.

Žinomas aktorius pripažįsta, jog jį domina ir tai, kas nutiktų tuomet, jei būtent jam atitektų turtuolio dalia. Tačiau kas laukia kiekvieno iš vedėjų, paaiškės tik atvykus į naują šalį ir metus monetą.

Akinanti prabanga – jachtos, vilos ir omarai? O gal – nežinia, kaip nuo oro uosto nukakti iki miesto centro, ką valgyti ir kur miegoti, kai kišenėje viskam teturi 100 eurų?  Šou kuriamas pagal pasaulyje puikiai žinomą kelionių laidos formatą „Oryol i Reshka“, o premjeriniame sezone žiūrovų laukia kelionės po įvairias šalis – nuo Portugalijos iki Sakartvelo.

Kelionių šou „Metam monetą“ žiūrovus kvies pasinerti į neįtikėtiną nuotykį, kuriame Leo ir Bružas parodys, jog kelionės yra nuostabi patirtis esant bet kokioms galimybėms. Visai nesvarbu, ar gali keliauti visai savęs nevaržydamas, ar, priešingai, turi labai ribotą biudžetą –  patirti ir atrasti gali kiekvienas.

Naujas kelionių šou „Metam monetą“ – jau nuo birželio 5 d., sekmadieniais, tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: