Bendruomenės naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSReporteris

Lesyklėlių dovanojimo akcija kilniems tikslams

Keturioliktą kartą jau panevėžiečius prieš Kalėdas „Ąžuolo“ progimnazijos jaunojo miško bičiulio „Miško meistreliai“ nariai pakvietė panevėžiečius į jau tradicinę tapusią lesyklėlių dovanojimo akciją. Jos metu renkamos aukos sunkiai sergantiems vaikams. Šiemet rinkome močiutei, kuri viena augina dvi anūkėles ir viena iš jų su negalia.

Jaunieji miško bičiuliai Eva Banytė, Timas Navagruckas, Kasparas Rimša, Ugnius Stripeikis, Edgaras Žioba ir buvęs būrelio narys Arminas Urbonavičius miestiečiams padovanojo 150 vnt. lesyklėlių (iš viso akcijose padovanojome jau 2200 lesyklų) ir surinkome dosnią 220 eurų sunkiai sergančiai mergaitei. Maloniai akcija buvo nustebinti Kuršėnų miestelio mokiniai ir mokytojai, kurie atvyko į Panevėžį pasisvečiuoti. Jie taip pat sudalyvavo akcijoje.

“Surinktus pinigėlius nuvežėme močiutei, kuri maloniai priėmė akcijos dalyvius, pavaišino arbata bei saldumynais ir su ašara akyse dėkojo jauniesiems miško bičiuliams už gražią ir kilnią akciją. O tuo pačiu įteikėme mergaitei lesyklėlę dovanų ir taip netikėtai sutapo, kad jei buvo gimtadienis”, – teigia akcijos iniciatorius Romas Kupčinskas.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.