Liberalų bendruomenė neteko svarbaus nario

Panevėžio bendruomenę pasiekė liūdna žinia: netekome verslininko, politiko, Lietuvos patrioto, liberalų sąjūdžio nario Jono Katino.   

Jonas buvo ilgametis Panevėžio rajono liberalų sąjūdžio skyriaus narys, vienas iš partijos įkūrėjų ir jos veikloje aktyviai dalyvavęs nuo pat 2006-ųjų.

Jonas buvo mylimas, nuoširdus, šiltas, geraširdis žmogus. Prisiminsime jį su didele meile. Jonai, mums labai tavęs trūks.

Prisiminimais apie Joną dalinasi partijos kolegos.

Valdemaras JAKŠTAS: “Jonas visada išliks kaip atsidavęs šeimai žmogus. Labai mylėjo savo žmoną, dukras. Mylėjo savo rajoną, jo žmones, Lietuvą. Buvo nepaprastai darbštus, visad pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką. Toks jis išliks mano, ir, manau, daugelio jį pažinojusiųjų širdyse”.

Laimutis SĖDŽIUS: “Jonas buvo labai nuoširdus, geras žmogus. Pozityvus, labai draugiškas. Kiek teko kreiptis pagalbos, niekada nėra atsisakęs padėti. Jis mokėjo dalintis, suprasti ir jei reikėjo pagalbos, stengdavosi padėti. Man jis išliks kaip žmogus, nebijojęs pasakyti tiesos, kad ir kokia karti ji būtų. Manau, kad to  atviro jo tiesos sakymo labai pasiges visi partijos bičiuliai, draugai. Labai gaila, kad Jonui nepavyko įveikti ligos. Per anksti jis paliko gyvenimą“.

Rytas PALTANAVIČIUS: “Prisimenu, kai teko vadovauti Panevėžio liberalams. Jonas negailėjo patarimų, vis pasiteiraudavo kaip man sekasi. Toks ir išliks paprastas, geras, nesavanaudis kolega. Labai mums, liberalams, trūks jo energijos, jo teisingos kritikos žodžių, jo uždegančių žodžių aukštai ir tvirtai nešti liberalų vėliavą”.

Zita KUKURAITIENĖ: “Sunku ištarti žodžius: „Ilsėkis ramybėje, Jonai“. Deja, tenka. Visada kupinas energijos, gero pozityvo, nepajėgė įveikti ligos. O juk niekada nesiskundė sveikata! Jonas buvo visoks, kartais nesuvaldantis emocijų žmogus, tačiau niekada nelaikantis pykčio, nešykštus gero žodžio. Toks ir liks mūsų, partiečių atmintyje: linksmas, draugiškas, energingas”.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą šeimai ir artimiesiems. Linkime stiprybės šiuo beprotiškai sunkiu metu.

Lietuvos respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: