„Lidl“ išdalijo gimtadienio prizus: naujutėlė „Škoda“ iškeliavo į Kauną

Šiandien Vilniuje laimėtojams įteikti „Lidl“ gimtadienio loterijos didieji prizai: naujas automobilis „Škoda Octavia Combi“ ir penki 1400 eurų vertės kelialapiai. Prekybos tinklo vienerių metų veiklos Lietuvoje sukakčiai skirtas žaidimas sulaukė didžiulio pirkėjų susidomėjimo – loterijoje registruota daugiau kaip 100 000 pirkimo kvitų.

Šventiškoje ceremonijoje, simboliškai surengtoje prie „Lidl“ parduotuvės S. Nėries g. 16 – ten pat, kur prieš metus iškilmingai perkirpta prekybos tinklo didžiojo atidarymo mūsų šalyje juostelė, – prizus laimėtojams įteikė bendrovės „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine ir „Lidl“ reklamos veidas Lietuvoje, krepšinio legenda Arvydas Sabonis.

Kelialapiai atiteko Ritai Rimkuvienei iš Žadvainių k. Joniškio rajone, Monikai Razulevičienei iš Žiežmarių, Aurelijai Šaraninai iš Kauno, Beatai Rul-Jakšto ir Liutaurui Pilkai iš Vilniaus. Kelionės kryptį laimėtojai gali rinktis savo nuožiūra. Automobilį „Škoda Octavia Combi“, kurio vertė – 21 593 Eur, laimėjo Romas Eugenijus Grigas iš Kauno. Laimėtojus atsitiktinės atrankos būdu išrinko kompiuterinė programa.

„Nuoširdžiai tikiuosi, kad pritarsite mano minčiai, jog „Lidl“ parduotuvėse pirkti verta ne tik dėl prizų, bet ir dėl mūsų siūlomo geriausio kainos ir kokybės santykio. Galiu užtikrinti, jog ir toliau kryptingai dirbame, kad galėtume Jums siūlyti vis geresnę apsipirkimo patirtį, – renginyje kalbėjo R. Roussev-Peine. – Ir, žinoma, vis daugiau vietų apsipirkti – šiuo metu turime 30 parduotuvių įvairiuose šalies miestuose, tačiau ir toliau nuosekliai plėsimės, kad kiekvienas iš jūsų galėtų apsipirkti „Lidl“ parduotuvėje savo kaimynystėje!“

„Lidl“ gimtadienio loterija nuo š. m. gegužės 15 d. iki birželio 12 d. imtinai kvietė, apsipirkus tinklo parduotuvėse ne mažiau kaip už 15 eurų, registruoti gautą pirkimo kvitą interneto svetainėje www.lidl.lt arba išmaniojoje programėlėje. Be pagrindinių žaidimo prizų, dalyviai keturias savaites iš eilės varžėsi ir dėl 20 eurų vertės čekių apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse. Per šventinį mėnesį jų išdalinta 500 vnt.

UAB „Lidl Lietuva“ šiuo metu valdo 30 prekybos vietų 15-oje miestų. Nuosekliai vykdydamas kampaniją „Viena šalis, viena kaina“, prekybos tinklas „Lidl“ dar daugiau prekių siūlo dar pigiau nei iki šiol.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *