Liepos 30 dieną eismo įvykiuose nukentėjo 12 žmonių

Liepos 30 dieną, ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, policijos pareigūnai užregistravo 62 eismo įvykius. 6-iuose iš jų nukentėjo 12 žmonių, daugiausia – keleivių. 2-uose įvykiuose sužeisti 3 nepilnamečiai. Užregistruoti 3 atvejai – transporto priemonių susidūrimai, tiek pat atvejų – nuvažiavimai nuo kelio. 2-uose įvykiuose nukentėjo dviračių vairuotojai (1 – pėsčiųjų perėjoje). Pirminiais duomenimis, Vilniuje, Panevėžyje, Marijampolėje – po 1 eismo įvykį.

Ryte 2-uose įvykiuose nukentėjo dviračių vairuotojos. Panevėžyje, Respublikos gatvėje, 24 metų vaikino vairuojamas automobilis „BMW 330D“ kliudė per pėsčiųjų perėją dviračiu važiavusią moterį, kuriai 53-eji, ji ir nukentėjo. Marijampolėje, Gedimino ir Žemaitės gatvių sankryžoje, pirminiais duomenimis, nenustatytas automobilis, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su dviračiu važiavusia 17 metų mergina.

Prieš vienuoliktą ryto, Joniškio rajone, Šilmikių kaime, išsukęs iš sankryžos žvyrkelyje, tiesiame ruože nuo kelio į dešinę pusę nuvažiavo ir apvirto ratinis traktorius „MTZ 82-1“ su prikabinta priekaba. Į ligoninę pristatytas nukentėjęs 44 metų vairuotojas.

Prieš vidurdienį, Birštono savivaldybėje, Paverknių 2-ajame kaime, kelyje Jundeliškės–Vėžionys, tiesiame ruože vairuojamo automobilio „VW Passat Variant“ nesuvaldė 25 metų moteris. Automobilis nuvažiavo į dešinę pusę ir atsitrenkė į medį. Sužeista vairuotoja. Kartu važiavęs dvejų metų neturintis berniukas, pirminiais duomenimis, nenukentėjo.

Popietę, Vilniuje, Žirnių gatvėje, ties nuvažiavimu į Dariaus ir Girėno gatvę, dėl nenustatyto automobilio vairuotojo galbūt netinkamų veiksmų, vairuojamo automobilio „Hyundai Lantra“ nesuvaldė 36 metų moteris. Automobilis nuvažiavo nuo kelio, kliudė metalinį stulpelį. Per eismo įvykį nukentėjo vairuotoja ir 4 keleiviai, 59-erių vyras, 30 metų moteris, 9-erių ir 5-erių mergaitės.

Lietuvos kelių policijos tarnyba: visi dalyvaujantieji viešajame eisme privalome vykdyti Kelių eismo taisyklių reikalavimus, būti atidūs, saugoti save, gerbti kitus. Turime sąmoningai suprasti – kelyje esi ne vienas, savitarpio pagarba ir atsargumas yra saugaus dalyvavimo eisme pagrindas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: