Liepos pradžia – gausu vagysčių ir sukčiavimų

Birželio 29d. – liepos 5 d. dienomis Panevėžio apskrityje užregistruota 1040 įvykių, iš jų – 105 nusikaltimai. Jau išaiškinti 33 nusikaltimai (iš jų 18 – „karštomis pėdomis“), nustatyti 28 įtariamieji.

Pradėti 108 ikiteisminiai tyrimai – 44 dėl vagysčių (apvogti 7 gyvenamieji namai ar butai, 11 nuolat negyvenami namų, vasarnamių, 2 prekybos objektai, 8 automobiliai, pavogti 2 automobiliai, 13 kitų vagysčių), 4 dėl plėšimo, 14 dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, 3 dėl smurto artimoje aplinkoje, 4 dėl viešosios rimties trikdymo, 4 dėl sukčiavimo telefonu ar internetu, 2 dėl neteisėto elektroninės priemonės ar jos duomenų panaudojimo, 4 dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo, 4 dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių pagaminimo, laikymo ar realizavimo, 9 mirties priežasčiai nustatyti, 5 dėl dingusių be žinios nepilnamečių, 3 dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Panevėžio apskrities policijos pareigūnai surašė 384 administracinės teisės pažeidimų protokolus, į policijos komisariatus pristatė 75 asmenis (46 iš jų – neblaivūs). Pareigūnai išvyko į 833 iškvietimus (47 iš jų – smurtas artimoje aplinkoje). Per savaitę apskrityje išaiškinti 242 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai (18 neblaivių vairuotojų, 111 – viršiję leistiną greitį, 15 – KET pažeidę dviratininkai, 8 – pėstieji ir kt.), užregistruoti 36 eismo įvykiai, 4 iš jų – įskaitiniai, buvo sužaloti žmonės.

Primename, kad vairuodami neblaivūs ir viršydami saugų leistiną greitį, rizikuojate ne tik savo, keleivių bei kitų eismo dalyvių gyvybėmis.
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: