„Lietkabelio” krepšininkai moteris apdovanojo dėmesiu ir gėlėmis (video)

Krepšinio klubo „Lietkabelis” žaidėjai šiandien pradžiugino šimtus moterų. Viename Panevėžio prekybos centre apsilankę sportininkai pasveikino visas tuo metu jame esančias dailiosios lyties atstoves. Įteikiant joms gėlių , moterys ne tik dėkojo, bet ir pažadėjo nuo šiol tapti entuziastingomis klubo sirgalėmis.

Apsilankymas prekybos centre kiekvienai moteriai tarsi atgaiva kūnui ir sielai, o jei dar tarp malonių apsipirkinėjimų čia pat vietoje jai įteikiama gėlė tiesiai iš garsiųjų krepšininkų rankų, kas gali dar labiau praskaidrinti dieną? Krepšinio klubo „Lietkabelis” krepšininkai nešini glėbius gėlių, šiandien taip sveikino dailiosios lyties atstoves su Tarptautine moters diena.

Krepšinio klubo „Lietkabelis” žaidėjų pasveikintos moterys neslėpė susižavėjimo tokia staigmena. Kai kurios jų pripažino esančios entuziastingos jų gerbėjos, na o kitos tikino dabar labiau pradėsiančios domėtis krepšiniu.

Krepšinio klubas „Lietkabelis” gali pasigirti išskirtiniu moterų dėmesiu. Nors anksčiau buvo įprasta sirgalių būryje matyti daugumą vyrų, dabar vis dažniau už komandą serga ir moterys.

Krepšininkai paklausti apie tai, koks būtų pasaulis be moterų, juokavo net nenorintys to įsivaizduoti.

„Lietkabelio” krepšininkai vos per kelias minutes išdalino šimtus tulpių, taip pradžiugindami tiek prekybos centre dirbančias moteris, tiek pirkėjas. Juk kaip sakoma, moterys ir gėlės du praktiškai neatsiejami gyvenimo komponentai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: