AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

“Lietkabelio” krepšininkai moteris apdovanojo dėmesiu ir gėlėmis (video)

Krepšinio klubo “Lietkabelis” žaidėjai šiandien pradžiugino šimtus moterų. Viename Panevėžio prekybos centre apsilankę sportininkai pasveikino visas tuo metu jame esančias dailiosios lyties atstoves. Įteikiant joms gėlių , moterys ne tik dėkojo, bet ir pažadėjo nuo šiol tapti entuziastingomis klubo sirgalėmis.

Apsilankymas prekybos centre kiekvienai moteriai tarsi atgaiva kūnui ir sielai, o jei dar tarp malonių apsipirkinėjimų čia pat vietoje jai įteikiama gėlė tiesiai iš garsiųjų krepšininkų rankų, kas gali dar labiau praskaidrinti dieną? Krepšinio klubo “Lietkabelis” krepšininkai nešini glėbius gėlių, šiandien taip sveikino dailiosios lyties atstoves su Tarptautine moters diena.

Krepšinio klubo “Lietkabelis” žaidėjų pasveikintos moterys neslėpė susižavėjimo tokia staigmena. Kai kurios jų pripažino esančios entuziastingos jų gerbėjos, na o kitos tikino dabar labiau pradėsiančios domėtis krepšiniu.

Krepšinio klubas “Lietkabelis” gali pasigirti išskirtiniu moterų dėmesiu. Nors anksčiau buvo įprasta sirgalių būryje matyti daugumą vyrų, dabar vis dažniau už komandą serga ir moterys.

Krepšininkai paklausti apie tai, koks būtų pasaulis be moterų, juokavo net nenorintys to įsivaizduoti.

“Lietkabelio” krepšininkai vos per kelias minutes išdalino šimtus tulpių, taip pradžiugindami tiek prekybos centre dirbančias moteris, tiek pirkėjas. Juk kaip sakoma, moterys ir gėlės du praktiškai neatsiejami gyvenimo komponentai.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.