Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelio” pergalę prieš „Dzūkiją“ apkartino D.Gagičiaus trauma

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabelio“ (13/6) komanda iškovojo pergalę, nors ją apkartino Džordže Gagičiaus kelio ir čiurnos traumos.

Namuose 93:85 (22:16, 23:22, 29:18, 19:29) buvo įveikta pabaigoje pasipriešinti sugebėjusi Alytaus „Dzūkija“ (6/11).

Pirmąją tarpusavio akistatą, vykusią neseniai – vasario 3 dieną – laimėję buvo alytiškiai 86:70.

„Lietkabelis“ savo pranašumą įrodinėti pradėjo jau pirmoje mačo dalyje, tiesa, tą daryti sekėsi nelengvai ir tik į antro ketvirčio pabaigą pavyko pabėgti labiau. Kyle’as Vinalesas, Erikas Venskus ir Gabrielius Maldūnas skirtumą vertė dviženkliu (45:35), o po didžiosios pertraukos panevėžiečiai ėmė dominuoti.

Kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 20 taškų (64:44), „Lietkabelis“ naudojosi varžovų klaidomis, o dzūkai priartėdavo tik epizodiškai. Tą padaryti leido Simo Jasaičio baudos ir Kristupo Žemaičio gera atkarpa – 58:70.

Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ laikėsi priekyje, tiesa, nuotaikas apkartino Dž.Gagičiaus kojos trauma – kentėdamas kelio ir čiurnos skausmą jis paliko aikštę ketvirčio viduryje. Jo traumos rimtumas paaiškės vėliau.

Dž.Gagičius iki tol sužaidė 17 minučių, per kurias pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius, provokavo 4 pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

„Dzūkija“ tuo metu spurtavo ir artėjo (69:79), S.Jasaitis pridėjo svarbius metimus, vėliau pataikė ir Paulius Danisevičius – ekipas skyrė jau vos 6 taškai – 77:83. Vis tik Gytis Masiulis ir Margiris Normantas svečių viltis skandino (88:79), o „Dzūkija“ taip pat neišvengė netekties, tiesa, smulkesnės – gavęs smūgį į tarpukojį aikštę paliko P.Danisevičius. Per likusį laiką pergalės panevėžiečiai nepaleido.

Veteranui S.Jasaičiui, pelniusiam 23 taškus, tai buvo antras rezultatyviausias sezono mačas.

Dzūkams tolimus metimus rinko tik trys žmonės: S.Jasaitis (5/9), P.Danisevičius (2/2) ir T.Rinkūnas (2/2).

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 26 (5 rez. perd.), Margiris Normantas 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (9 atk. kam.) – po 10, Erikas Venskus 8, Gytis Masiulis 7.

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 23 (5/9 trit.), Paulius Danisevičius 13, Tadas Rinkūnas ir Kristupas Žemaitis (7 atk. kam., 7 rez. perd.) – po 12.