„Lietkabelis“ išvykoje nusileido „Dzūkijos“ krepšininkams

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (16/9) klubas, kuris išvykoje 73:98 (16:27, 19:26, 24:24, 14:21) nusileido Alytaus „Dzūkijos“ (8/17) krepšininkams.

Dzūkai geriau pradėjo mačą – 5:1 sužaidus dvi minutes. Toliau varžovų gynyboje klimpęs „Lietkabelis“ 8-ąją minutę turėjo 8 taškų deficitą – 10:18. Kšištofas Lavrinovičius pataikė tritaškį (13:18), bet „Dzūkija“ kėlinį baigė sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo dviženklį pranašumą – 27:16.

Antrajame kėlinyje panevėžiečiams toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o šeimininkus į priekį traukė Anatolijus Kaširovas, kurio pastangomis „Dzūkija“ didino atotrūkį ir įpusėjus dvikovai komandas skyrė jau 18 taškų – 53:35.

Po didžiosios pertraukos Alytaus klubas toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir praraja tarp komandų jau buvo priartėjusi prie 30 taškų ribos – 71:45. Tuomet „Lietkabelis“ atkuto laimėjęs atkarpą 8:0 – 53:71. Tokį pat deficitą Ramūno Butauto auklėtiniai turėjo ir po trijų kėlinių – 59:77.

Per paskutinį ketvirtį „Lietkabeliui“ atsitiesti nepavyko, todėl užtikrintą pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Dzūkijos“ ekipa.

„Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 25, Gediminas Navickas 13, Parrishas Petty (7 atk. kam.), Alanas Wigginsas ir Paulius Petrilevičius po 11, Charlesas Callisonas 10 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 12, Kšištofas Lavrinovičius 11, Žygimantas Skučas ir Lukas Aukštikalnis (3/5 tritaškiai) po 9, Dominikas Mavra (5 rez. perd.) ir Simas jasaitis po 8.