NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

“Lietkabelis” išvykoje nusileido „Neptūnui“

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/3) krepšininkai, kurie išvykoje 74:78 (12:24, 26:16, 16:22, 20:16) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (5/4) klubui.

Panevėžiečiai rungtyniavo be traumuotų Stefano Sinoveco ir Tomo Lekūno, o klaipėdiečiams nepadėjo Darrinas Dorsey.

„Neptūnas“ dvikovą pradėjo per 3 minutes pelnęs 10 taškų be atsako – 10:0. Šeimininkai dominavo viso pirmo kėlinio metu ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 24:12. „Lietkabelis“ antrajame ketvirtyje startavo 7 taškais iš eilės – 19:24. Likus 4 minutėms klaipėdiečių pranašumas siekė 7 taškus (33:26), bet panevėžiečių atkarpa 8:0 leido pirmą kartą išsiveržti į priekį – 34:33. Netrukus Nenado Čanako auklėtiniai pirmavo 38:35, bet per paskutines 72 sekundes taškus rinko tik „Neptūnas“, kuris įpusėjus mačui turėjo 2 taškų persvarą – 40:38.

Po didžiosios pertraukos „Neptūnas“ grįžo ant parketo sėkmingiau ir per 7 minutes vos 6 taškus praleidę šeimininkai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:44. Iki kėlinio pabaigos panevėžiečiams pavyko nežymiai priartėti – 54.62.

Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ tvirtai kontroliavo situaciją ir visą laiką praraja tarp komandų buvo dviženklė. Likus kiek mažiau nei 4 minutėms uostamiesčio klubas turėjo 12 taškų atsargą (73:61), bet tada „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 7:0 ir sugrąžino intrigą – 68:73. Likus 80 sekundžių Tomo Dimšos reidas dar labiau leido priartėti svečiams – 70:74. Ekipoms apsikeitus tiksliomis atakomis, svečiai turėjo progą dar priartėti, bet T.Dimšos ataka buvo sustabdytas be pražangų, o „Neptūno“ pergalę įtvirtino Gyčio Masiulio tikslūs baudų metimai.

„Neptūnas“Tadas Sedekerskis 14 (5 atk. kam.), Matas Jogėla 12 (5 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 11 (6 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 10, Andre Williamsonas 8 (5 atk. kam.), Gytis Masiulis ir Deividas Gailius po 7.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 16 (2/4 tritaškiai, 9 atk. kam.), Tomas Dimša 15 (2/5 tritaškiai), Vytenis Lipkevičius 13 (6 atk. kam.), Paulius Valinskas (3/11 metimai) ir Femi Olujobi po 7.