Pradžia NAUJAUSIOS ŽINIOS „Lietkabelis“ – Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje

„Lietkabelis“ – Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje

0

Simas Jasaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o antrajame kėlinyje įsibėgėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ tapo antruoju SIL-Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio dalyviu. Ramūno Butauto auklėtiniai namuose 86:76 (19:28, 21:12, 19:14, 27:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Geriausias karjeros „Lietkabelyje“ rungtynes sužaidęs S. Jasaitis per 25 minutes įmetė 20 taškų (4/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą. 35-erių puolėjui geriausiai talkino kitas veteranas Lorenzo Williamsas, pelnęs 14 taškų ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Pieno žvaigždės spurtavo 9:2 ir atitrūko 23:14, o antrajame ketvirtyje įgijo jau ir dviženklį pranašumą 34:23. Vis dėlto dar iki ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 13:0 bei išsiveržė į priekį 39:36.

Iniciatyvą perėmę panevėžiečiai kontroliavo žaidimą ir antroje susitikimo pusėje. Jie spurtavo 11:0 ir pabėgo 51:42, o lemiamo ketvirčio pradžioje Lorenzo Williamso tritaškis leido įgyti pirmąjį dviženklį pranašumą 64:54.

Nors Gedimino Petrausko auklėtiniai dar buvo priartėję 59:64, netrukus 7:1 spurtavę šeimininkai vėl pabėgo į priekį 75:63. Puolime strigę pasvaliečiai per likusį laiką išsigelbėti jau nebesugebėjo – nuskambėjus finalinei sirenai triumfavo „Lietkabelis“.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 20 (4/6 tritaškių), Lorenzo Williamsas 14 (4/8 tritaškių, 6 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 11, Darjušas Lavrinovičius 10, Vaidas Čepukaitis 9.

„Dzūkija“: Viačeslavas Bobrovas 16 (4 klaidos), Osvaldas Olisevičius 15 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), Steponas Babrauskas ir Trevonas Hughesas po 11, Lisas Shoshi 10.